СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Ураження цілі в Газі в наслідок авіаудару
Ураження цілі в Газі
в наслідок авіаудару

Ізраїль активно боронить себе від терору

Згідно зповідомленням ARUTZ SHEVA про "хірургічне" знищення терористів в Джебалії, літак ВПС ЦАХАЛа наніс авіаудар по мотоциклу з двома бойовиками в секторі Газа. Останнім часом за допомогою поставо зброї для ХАМАСу з Росії кількість терористів самогубців з поясами шахіда значно зменшилась. Тому з допомогою саморобних моноракетних установок відбуваються обстріли ізраїльських територій де проживає мирне населення.

За допомогою супутникового спостереження внутрішня розвідка Ізраїлю з високою точністю фіксує ракетні запуски і з допомогою ВПС мало не на 100% знищує конкретних пусковиків ракет "ГРАД".

Ракета, випущена у суботу ввечері 13 жовтня бойовим пілотом ізраїльского винищувача, знищила у Джебалії мотоцикл з двома бойовиками , які рухалися на ньому після випуску ракети російського "града" у житловий будинок у ізраїльському містечку. Стало відомо, що один з терористів загинув на місці. А інший терорист за тими самими відомостями помер від поранення.

Операція з ліквідації бойовиків стала результатом сумісних зусиль ЦАХАЛу і внутрішньої розвідки Ізраїлю ШАБАК. Загиблі терористи належали до угрупування «Рада шури моджахедів». Власне це угрупування поклало на себе відповідальність за обстріл Ізраїля, в результаті якого ракети «Град» поцілили у двори житлових будинків у Нетівоті, що призвело до пошкодження будівель та госпіталізації кількох людей.

У суботу рано Віськовоо-Повітряні сили Армії оборони Ізраїля(ЦАХАЛ), у якості захисту від нападів, атакували три об'єкта терористичної інфраструктури ХАМАСу в секторі Газа – збомбардованими були лагер бойовиків і два полігони.

Ян Голд. ARUTZ SHEVA - Israel7

14.10.2012


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна