СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Павлов
Міхаель Павлов

Повісити їх! Щоб стали ближче до небес

Вони вбивають юдеїв з надією попасти на небеса? Тому давайте будемо їх вішати, щоб вони стали ближче до небес! Адже представники ісламістського ХАМАСу, котрі фінансуються та озброєються кремлівськими Карликами знищують цивільних людей - юдеїв та їхніх дітлахів виконуючи злочинні замовлення за ідеологічні антиізраїльські гроші. Про ці теракти у Ізраїлі. неодноразово, на РП надсилалися повідомлення від партнера РП - Isradem - НРІ ДІМ ДАВИДА.Колись, багато років тому, мені довелося служити у тюрмі для арабських терористів "Келе Мегидо". Хто читав мої спогади про це у цьому місці - напевно зрозумів, у якому таборі відпочинку утримуються ці подонки. Держава виділяє великі гроші на утримання підлих ворогів, чиї руки відмиті юдейською кров'ю. Також держава переводить шалені гроші так званій "палестинській автономії", котра платить пенсію сім'ям убивць які сидять у тюрмах.

Не будем згадувати про те, що вся ця безпідставність була організована людиною, им'ям которої було названо півкраїни. Ним є такий єврейський дідусь Ленін. Варто тільки виїхати на шосте шосе, і ви тут же можете прочитати, що їдете "шляхом Рабіна" (шлях Ілліча). Проїзджаючи мимо одної з електростанцій - виявите, що вам світить Рабін (так би мовити - Рабін почив, але справа його - жива (як і багато його послідовників)). І це -той самий Рабін, котрий привіз до Ізраїлю здохшого від СПІДу гомосексуаліста - террориста Арафата та озброїв його.....

Недавно було знищено цю юдейську сім'ю разом з дітьми

Сімейство Фогель
CІМ'Я ФОГЕЛЬ, яку повністю було убито палестинцями.


Ось це знаміните на весь світ звірське убивство пятьох членів сім'ї Фогель, яке учинили юні найманці ХАМАСу - 17-річний учень середньої школи Хаким Авад і 18-річний студент Амджад Авад.

Адже повернемся, так би мовити, до "наших баранів". А власне - тим баранам (вірогідно цапам, які як "какцапи" - казлі), котрі з криком "Аллах ахбар" безжалістно убивають юдеїв. А потім - сидять в ізраїльських тюрмах та на гроші платників податків, утримують свої сім'ї і років через десять виходять з тюрем у якості жесту "доброї волі". Чи маємо ми утримувати тих бодаючих нас козлищ-цапів та їхню рідню?

Ось моя відповідь - ні. На мій погляд, пійманні арабські терористи після допиту мають бути покарані смертною карою через повішання. А після повішання - похоровані та обмотані свинячою шкірою. А члени їх сімей мають бути звинувачені у пособництві та й суворо покарані за підтримку тероризму. Усе майно, що належить терористу та його сім'ї, має бути відібрано та передано жертвам теракту. А найближчі родичі терористів - видворені з території держави Ізраїль.

На мій погляд - лише такі справедливі міри можуть сприяти викоріненню терору. Око - за око, зуб - за зуб.

Характерною особливістю палестинського тероризму є убивства цивільних юдеїв дітлахів та дівчат, але від дівчат які у військовій формі вони, терористи, шалено втікають і ховаються, бо дівчата з ЦАХАЛу завжди добре і ефективно озброєні - гвинтівками та автоматами.

Д-р Міхаель Павлов. Член Ради Ізраїльського Руху - НРІ "Дім Давида"

25.11.2013


За темою:
«Різні відтінки ЮДЕЙСЬКОЇ КРОВІ»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна