СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Композитор Віктор Морозов
Композитор Віктор Морозов

Пісня про Гепу і Допу: "Потрібно допу Гепі зеленкою полить"(ВІДЕО)

Пісню написав відомий український виконавець, який кілька років живе у Вашингтоні композитор і літературний перекладач Віктор Морозов.Перед тим пан Морозов, який родом з Кремінця, багато років прожив у Львові та створив декілька музичних альбомів батярських пісень українською мовою. Адже всі Львівські "батярувки" з початку 20-го століття були польськими.Коли у Києві розпочався Євромайдан Віктор Морозов разом з Юрієм Винничуком і Андрієм Панчишиним записав серію гумористично-сатиричних пісень на національно-патріотичну існуючу тематику. Одна з цих пісень привячена губернатору Харківскої області Михаїлу Добкіну і меру Харкова Генадію Кернесу. який мав кремінальні звичувачення на зразок Януковича і блатну кличку на весь Харків "Гєпа". Про це повідомило і виставило пісню інтернет-видання РУХ ПРЕС. Не зважаючи на час який минув наша нова влада не прибрала Ні ГЕПУ, ні ДОПУ

Колись замість Харкова було створено - Гепаленд

У Харкові живе багато порядних людей, але він до недавнього часу асоціювався з Гепалендом. Відомий харківянин та нинішній міністр Арсен Аваков під час інтерв'ю РП заявив: "Після трагедії на харківській пожежі, "допа і гепа влаштували антимайдан" з веселими для них московітськими піснями. Але їхні погля ди на наш час мало змінилися.

Сергій Власенко написав на своїй сторінці у Facebook,прокоментував новину про те, що у Харкові підполковник міліції допоміг "тітушці" позбавитися від ножа. "Це є реалії Гепаленду. На жаль, покищо немає Харкова-міста, котрим гордилася Україна, міста учених і студентів, міста науки і промисловості, а є Гепаленд. Я частенько буваю у цьому місті. Там живе дуже багато хороших, чесних і порядних людей. Людей, котрї по-справжньому люблят і своє місто і Україну. Але нині їхнє кохане місто сприймається лише як Гепаленд. Хотів би побажати харків'янам повернути собі Харків", - написав нам на РП пан Власенко.

Пісня про Гепу і Допу

Водночас редакція РП вважає за потрібне продемонструвати своїм читачам один з хітів пана Морозова який було присвячено Київському Майдану.Але після нього харківські керівники не були і не стали патріотичними, бо вони були членами "Партії Регігандонів".

Віктор Морозов. Різдво на Майдані

Дмитро Басілія Рух Прес.

11.05.2015


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна