СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Ґольденберг
Міхаель Ґольденберг

Боротьба за незалежність України є паралеллю з Ізраїлем

66 років тому земля обітованна де народився Ісус Христос після тисячолітнього загарбництва повернулася юдеям своєю незалежністю за котру триває багаторічна боротьба з 1948 року. Найефективніша армія світу ЦАХАЛ ніколи не допустила будь якого загарбництва території Ізраїлю проросійськимм терористами палестини ХАМАС.


Національний народний рух Ізраїлю ДІМ ДАВИДА завжди і досі вважає українців, які боролися та зараз борються за свою незалежність, своїми братами і сестрами. Голова НРІ Дім ДАВИДА відомий публіцист у Ізраїлі та Україні Міхаель Ґольденберг вважає жахливою діяльність руснацфашистів в Україні. Тому він надіслав нам цей матеріал.

Давайте відокремимо мух від котлет

Документ про передачу Криму підписав не М.Хрущов, а луганчанин слюсар луганського заводу Гартмана у молодості, а потім генерал більшовитської кавалерії Климент Єфремович Ворошилов. На його чесь і дружбу зі Сталіним Луганськ став Ворошиловградом.

Доречі, Крим не віддали просто так, Україна компенсувала цей подарунок СРСР віддавши територію дорівнювану Криму разом з містом Таганрог.

Таким чином Україна віддала плодородні землі, а здобулала солончаковї.

Очевидно Крим пора повернути, коли він відійшов... Бо це як, відкрите мародерство і пограбування. Вже доказано, що у референдумі брало участь 15% населення Криму. Так, що це не більшість, і як я вважаю, це був останній референдум у житті півострова.

Аналогії з Гітлером робимо не ми. Гітлер розіграв антисемітську карту, а Путін пішов тим самим шляхом. Ніяких порівнянь без, точності асоціації!

Ізраїль нїколи, за порівнянням з Україною ні в кого нічого не відтяпав. Згідно з конференцією Сан-Ремо вся Палестина вважалася територією Єврейского Національного Дому. Це рішення підтвердила Ліга Націй, яка тепер називається ООН.

Договір між королем Фейсалом, еміром Меккі, які представляли всіх арабів і представника Єврейської Агенції в Парижі (єдиний на сьогоднішній день не відмінений договір!!!), говорив про те, що араби мають покинути Палестину.

Англійці які отримали Мандат на Палестину від Лігі Націй поцупили у Еврейського національного Дому 78% землі під Йорданію. А приймальниця Лігі Націй - ООН не дотрималася з документом Лігі Націй розділила навпіл территорию яка залишилася, порушивши міжнародне право і привела неправду як основний аргумент. Чи це не нагадує вам нинішній наш стан, як стан поміж Росією та Україною.

Але чомусь палестинцями у 19 і 20 століттях. до 1964 року іменували юдеїв, як і малоросами українців. У мого дідуся юдея був палестинський паспорт, виданий британцями UK(Єдиного Королівства). Ніби цей приклад собі взяли кремлівські карлики видаючи російські паспорти людям з Криму.

Міхаель Ґольденберг м. ХАЙФА - голова НРІ ДІМ ДАВИДА

10.05.2014


За темою:
«Петиція на сайті Білого дому: "визнаємо Росію спонсором тероризму»

«Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Рух Прес у Facebook. Там коментувати все можна.»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна