СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Ґольденберг
Міхаель Ґольденберг

Інша система підрахунку України з Ізраїлем

Багаторічний партнер РП - публіцист - представник Ізраїлю з м.Хайфа - пан Ґольденберг завжди був і є Проукраїським та антируснацфашистськім юдейськім лідером землі Обітованої - ЕРЕЦ ІСРАЕЛЬ. Цей "Юдейський Рай" дуже багато українців вважають бастіоном християнського захисту від терористичного ісламізму, котрий підтримує пан Путін-Путлер.
У наші дні важко вибрати вірний напрямок. Особливо при умовах війни, котра тобі нав'язана великим сусідом. Однак є можливість показати, що система обліку змінилася. В минулому, Україна мала такого дипломата як, пан Тарасенко. Власне завдяки його зусиллям відбулося голосування про утворення Ізраїлю.

Нині можна продовжити цю лінію, і зробити інший крок, перенести амбасаду України з Тель-Авіва до Єрусалиму, визнавши його столицею юдейської держави. Єрусалим непросте Святе місто, це місто, чиї святості покладаються на тих, хто хоче бути під його захистом, де досі є захист Ішуи Христа від терористів ісламістів ХАМАСу, які є коханими партнерами кремлівських карликів.

РП зауважив, що найзнаменитіши рабе Меїр та Давід Кахане. Лише у Західній Україні та Львові були коханими равінами.

Що це надає Україні?

Йдеться про завивання всіх антисемітів у світі! Але вироблену в Україні зброю можно продавати і через Ізраїль. Адже є можливість відтворити технічне переозброєння країни, мобільне, компактне та суперсучасне. Можна підняти сільське господарство, виробництво молока і м'яса, курок, качок та індиків.

Коли в країні відбувається нав'язана їй війна думати про це ніби ніколи. Адже майбутнє України складаєтся сьогодні. І явно так створюються всі прориви до майбутнього. Ви для себе можете уявити українськие бойові літаки з ізраїльською авіонікою, виконаною на рівні найвищх світових стандартів.

Ящо піти цим шляхом, то Україна може повернути додому всіх своїх гострабайтерів, бо їм знайдеться робота і зарплата вдома. Я просто пишу про певне нестандартне рішення для завтрашнього дня, про яке треба думати нині.

Міхаель Ґольденберг. Голова НРІ ДІМ ДАВИДА.

12.06.2014

Віктор Морозов підтвердив з повагою до пана Ґольденберга своїм співом думки голови НРІ Дім Давида. У Львові на пляцу Пруса жив Абрам, бо тепер цей пляц називається Площа Івана Франка, за ініциативою Н.С. Хрущова так само місто Станіслав тепер є Івано-Франківськом.


За темою:
«І ти колись боролась, як Ізраїль, Україно моя!»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна