СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Павлов Озброєний машінґверомтодішній офіцер ЦАХАЛу
Міхаель Павлов
Озброєний машінґвером
тодішній офіцер ЦАХАЛу

Розірвані залишки російських терористів згниють на Землі Обітованій!

Ісус Христос народився у Назареті в Ерец Ісраель - це Земля Обітованна - Бастіон Християнства. Цю інформацію на РП з міста Офакім надіслав наш партнер українського походження Міхаель Павлов, який отримав вищу медичну освіту в Україні.Пан Павлов немало років тому пересилився на батьківщину своїх батьків та предків. І продовжив свою медичну кар'єру ставши офіцером ЦАХАЛу - це ОАІ (Оборонна Армія Ізраїлю).

За багатьма повідомленнями українських телеканалів та ЗМІ більшість нацгвадійців України вважають, що наголовніший приклад для оборони України від агресії кремлівських карликів, які є ісламістами і фальшивими християнами, бо вони багато років фінансують і озброюють ісламістських терористів ХАМАСу додаючи для руйнування Ізраїльських житлових будинків ракети ГРАД.

За повідомленням "Ізрус" - російськомовне видання Ізраїлю: "Вища рада Ігушетії "Мехк-Кхел" звернулася до президента Росії пана Путіна з проханням дозволити добровольцям "надати домогу пригніченому сионістами палестинському народу, взяти участь у справедливій боротьбі Палестини проти ізраїльськой агресії".

Лист цієї ради було опубліковано на сайті інгушських мусульман і на російськомовному сайті ХАМАСу ПалестинІнфо.

Те що зауважив у заголовку пан Павлов стосувалося ініціативи Путлера надіслати "миротворців" з Росії на ізраїльські висоти ҐОЛАНІ. Всі історичні дані, про загибель совєтського, єгипетського та сирійського війська у війні з ЦАХАЛом ще з часів Н.С. Хрущова та героя Союзу ССР - "Гамаль Абдель на всіх НАСЕР". Довели Путіна до відмовлення і вибачень у звязку з погрозою найефективнішої армії світу ЦАХАЛУ на знищення всіх руснацфашистів -ісламістів на ҐОЛАНІ.

Громадянам Росії ще мало того, що вони л'ють кров українського народу. Вони вимагають у Вови-Ху.і.ла дозволу воювати проти ізраїльського народу.

Під час операції Литий Свинець по нам стріляв снайпер. Ми замочили гада, І в його розкладавшихся залишках знайшли паспорт жителя Чечні. То саме майбутнє буде уготовлено будь яким російським найманцям і терористам на юдейскій Землі Обітованній - Ерец Ісраель.

Доктор Міхаель Павлов. Член Ради НРІ "Дім Давида".

23.07.2014


За темою:
«Єврейчик Авіґдор Ескін - прислужник Путлера»

«У Криму збройне вторгнення і окупація»

«Повісити їх! Щоб стали ближче до небес»

«Реагування Луганчан на путлерівську ЛНР»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна