СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Путлер Адольф Володимирович
Путлер
Адольф Володимирович

Припинення вогню це поразка для всіх крім Путіна

Уникати будь-яких переговорів, які призведуть до створення на території східної України "замороженого конфлікту" - радить Києву та Заходу редакційна колонка впливового видання "Вашингтон пост"."Зважаючи на те, скільки цивільних стають жертвами бойових дій, з'являється спокуса сприйняти припинення вогню як шанс отримати перепочинок для дипломатичних переговорів. Але чому послужить така пауза та дипломатія? Треба уникати будь-яких переговорів, які залишать цю відкриту рану на тілі України. Єдине прийнятне рішення це припинення агресії з боку Путлера- «Хутіна Пуйло» ", - переконані ЗМІ у США.
Зокрема, у "Вашингтон пост" відзначають, що саме Росія ініціювала, роздмухала та потужно підтримує конфлікт на сході України, усемірно забезпечуючи бойовиків-путлерівців.

"Відповіддю таким діям не може бути компроміс та фактичне визнання їх законності", - вважають у американських ЗМІ.

Газета New York Times пише, що в той час як Україна воює з сепаратистами, а Росія може здійснити вторгнення, багато істориків проводять паралель із початком Першої світової війни в 1914 році. Але вони ігнорують більш важливе порівняння – з 1941-м роком додає видання. США та Європа донині покладалися виключно на погрози для відвернення російського вторгнення в Україну. Але санкції – навіть все сильніші – необов’язково зможуть відвернути такий сценарій. Протягом 20 років економічні санкції стали політикою, якій Вашингтон віддає перевагу, коли не бажає застосовувати силу. Але США не запроваджували санкцій проти потужних країн. Найсильніші санкції були застосовані проти Ірану, але він беззастережно не відмовився від своєї ядерної програми. Вашингтон не застосовував санкцій проти сильних країн із 1940-41 років, коли Америка запровадила їх проти Японії, кульмінацією яких було нафтове ембарго та арешт японських активів.США тоді хотіли відвернути захоплення Японією Південно-Східної Азіїі вимагали аби Токіо вивів війська з Індокитаю та Китаю. Японія ж вирішила, що санкції розв’язали їй руки. Історія має наслідки в сучасності. Сильні економічні санкції проти Росії навряд чи відвернуть вторгнення без недвозначного попередження з боку США, що вони докладуть зусиль для поразки Москви. Якщо Росія справді вторгнеться, тоді вона очікуватиме ще твердіших санкцій і, можливо, почне розглядати їх як акт війни. Але газета закликає Вашингтон чітко пообіцяти, що Америка зробить все необхідне для відвернення російського вторгнення в Україну, якщо про таке буде йтися, і має бути відкритим до серйозного і широкого діалогу щодо України. У Києва зараз, пише видання, є нагода використати свої військові успіхи для досягнення вигідного для себе врегулювання. І американські представники мають заохочувати президента Порошенка саме цього і досягнути, коли він зустрічатиметься з Путіним у Мінську наступного тижня.

Видання National Interest вміщує статтю, в якій йдеться, що для багатьох занепад російсько-американських відносин через анексію Криму та війна на Донбасі вказують на початки нової «холодної війни». Однак, додає газета, Росія не перетворилася безповоротно з партнера для обмеженої співпраці в лютого ворога. Вашингтон та Москва все ще мають спільні інтереси, від яких нелегко відмовитись, не дивлячись на політично гарячу пору. Часто забувають, пише газета, що пост-комуністична Росія залучена з Америкою до боротьби з глобальним тероризмом, а також зусиль щодо недопущення розповсюдження зброї масового знищення,щоб ними не заволоділи держави-парії. Але на тлі дуже швидкого розвитку процесів в Україні, шокуюча і поворотна подія трапилась на Близькому Сході. Добре організована та дисциплінована терористична організація «Ісламська держава Іраку та Сирії» спробувала перетворити себе на повноцінну терористичну державу на частині території Іраку та Сирії. Маючи складну захоплену зброю, а також ресурси, що находять з різних частин Іраку, це угруповання приваблює тисячі молодих мусульман із цілого світу. Дякуючи все більшим і більшим ресурсам та закордонним паспортам своїх бійців, вперше за багато років екстремістська держава має можливість і бажання здійснити напад будь-де у світі. Страта Джима Фоулі джихадистом, який говорив із британським акцентом, демонструє, як далеко може дотягнутись «Ісламська держава» в Західній Європі, Америці і навіть Росії. Враховуючи високі ставки, як виглядає, Вашингтон та Москва можуть зновустати по той сам бік для обмеження можливостей «Ісламської держави», а також й інших груп, як от «Аль-Каїда» та її різних відгалужень. Якщо припустити, що врегулювання в Україні може бути знайдено, чи міг би президент Обама зсунути фокус Кремля з кризи в Україні на спільну нову боротьбу проти тероризму? – запитав у інтерв'ю цієї газети знаменитий генерал генштабу Мартін Демпсі, який вважає, що Росія може дійти до 3 світової війни.

Washington Post.

23.08.2014


За темою:
«Генерал Демпсі: "Вогонь розпалений «Путігітлером», вийде з під його контролю"»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна