СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Анґела Меркель іПетро Порошенко
Анґела Меркель і
Петро Порошенко

Нарешті пані Меркель підтримала повне виведення російського війська з України

Канцлерка Німеччини та український президент обговорили телефоном ситуацію, що склалась на Донбасі після проголошення режиму припинення вогню. Федеральна канцлерка Німеччини Анґела Меркель у розмові з Петром Порошенком виступила за повне виведення російських військових з території України. Також вона наголосила на терміновій необхідності ефективного контролю на українсько-російському кордоні для ефективної реалізації режиму припинення вогню, повідомив офіційний речник німецького уряду Штеффен Зайберт у понеділок, 22 вересня.За словами урядового речника, в телефонній розмові пані Меркель привітала мінські домовленості про імплементацію перемир'я. Також вона схвально відгукнулася про ухвалення Верховною Радою закону про майбутній спеціальний статус для окремих територій Луганської та Донецької областей, а також закону про амністію, повідомила німецька агенція dpa, яка позитивно зауважила, що пані Меркель почала спілкуватися з паном Порошенком і ніби припинила свої пусті балачки з "ПУТІ-ПУТЛЕРОМ".

Водночас, як стверджується на веб-сторінці президента України, співрозмовники погодилися, що лише після виконання положень Мінського протоколу про мирне врегулювання від 5 вересня та меморандуму від 19 вересня усіма сторонами можна констатувати прогрес у мирному врегулюванні.

Меркель,Путлер

За повідомленнями РП та DW.DE повідомлялося, що пані Меркель дуже часто і довго подобала собі телефонні спілкування з президентом Путіним і була не дуже за Україну налаштованою представницею Німеччини. Про це неодноразово заявляли німецькі міністри Вольфґанґ Шойбле, якого завжди підтримував шеф МЗС пан Франк-Вальтер Штайнмаєр. Вони підтвердили позиції німецьких ЗМІ які вважали, помилковим ставлення пані Меркель з повагою до "Володимира Адольфовича Путлера". Адже пан Путлер за словами відомих німецьких політиків розмовляв з фрау Меркель мовою Адольфа Гітлера без російського акценту. Завдяки своїй німецькомовності пан Путлер,за словами пана Штайнмаєра, поводився як Гітлер стосовно анексії Криму, яку пан Гітлер зробив з судетською областю Чехії, бо там було досить багато німецькомовних людей. Таким чином і пан Путлер зайнявся окупацією Південних і Східних російськомовних регіонів України, для розширення свого війська за ідеями Гітлера.

23.09.2014


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна