СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Новий генсек НАТО Єнс Столтенберг
Новий генсек НАТО
Єнс Столтенберг

Генсек НАТО: Альянс може дислокувати війська де завгодно

Новий генеральний секретар НАТО, колишній прем'єр-міністр Норвегії, Єнс Столтенберг заявив про можливість розташування військ Північноатлантичного альянсу у будь-якому регіоні. , стосовно захисту від агресії Путлера сусідніх країн - Польщі та України. Питання про створення сил швидкого реагування НАТО вирішиться у 2015 році.Екс-прем'єр-міністр Норвегії Єнс Столтенберг, який обійняв посаду генерального секретаря НАТО 1 жовтня, заявив у Варшаві, що Північноатлантичний альянс готовий розмістити свої війська там, де вважатиме за необхідне. Під час візиту до Польщі політик повідомив про заплановану у 2015 році зустріч міністрів країн-членів Альянсу, на якій вирішуватиметься питання про створення сил швидкого реагування, повідомила ввечері у неділю, 5 жовтня, інформагенція Reuters. При цьому Столтенберг зазначив, що навіть без таких підрозділів НАТО "має сильну армію", яку "може розташувати повсюди, де захоче".

За його словами, можливості розмістити війська "уже існують", і НАТО "може розташувати їх в окремих регіонах". "Це лише доповнення до тих можливостей, які Альянс уже має", - відзначив пан Столтенберг.

Новий генсек НАТО відвідав Польщу, щоб запевнити місцеву владу у забезпеченні захисту від агресивної політики Москви. Раніше країни-члени НАТО у Східній Європі просили розташувати на своїй території війська Альянсу у зв'язку з діями Росії у Криму та на Сході України.

Сергій Косяков DW.DE

06.10.2014

За темою:
«Генерал Демпсі: "Вогонь розпалений «Путігітлером», вийде з під його контролю"»

«Україна заборонила мовлення 14 російських каналів»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна