СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Валерій Пищулін - предстаник НРІ Дім Давида
Валерій Пищулін -
предстаник НРІ
Дім Давида

Відповідь критикам нашого Руху НРІ!
Останнім часом на адресу нашого Руху НРІ чути критичні голоси, стосовно нашої політики співробітництва з національними рухами за межами Ерец Ісраель, і зокрема по-нашому відношенню до шанованої нами "української тематики".


Поперше - ми співпрацювали з українськими (та іншими - не москальськими) націоналістами задовго до подій зими 2014 р. Зокрема за запрошенням нашого Руху у 2011 р. У Ізраїль приїжджала велика група російських націоналістів "Национал-демократического альянса" на чолі з відомим публіцистом антипутлерівським діячем А.Широпаєвим, яка проводила зустрічі у Кнессеті з депутатми від "Лікуда" і "Національної єдності".

Про це були відповідні передачи на 9-му каналі, ізраїльского радіо "Река" і "2-й канал". Не є секретом і наші стосунки з українською партією "Свобода", котру ми підтримуємо з моменту її вхождення до ВР України. Також не являются секретом і наші стосунки з рядом других національних партій в країнах Европи.

Подруге - співробітництво з національними організаціями за межами Ерец Ісраель - є частина міжнародної політики Руху, записана у нашій меті і програмі Руху. Тут є своє пояснення та історичні паралелі. Однак, недавно перечитав певну кількість критичних постів у інтернеті стосовно юдейського національного руху Ерец Ісраель "Дім Давида", я вирішив доступно, у короткій формі, для тих, хто не в стані прочитати нашу програму на сайті, пояснити нашу мету і прагнення.

1. Ерец Ісраель від Нила до Ефрата, юдейська національна держава з юдейським традиційним законодавством, на основі законів Всевишнього, переданних Моше на Синаї і записаних у святій Торі.

2. Ми не боремося з юдофобами за межами Ерец Ісраель і не підтримуємо юдеїв у галуті (у національному вигнані) - мовою івріт слово Галут це означає українською - Вигнання.

Юдофобія - це ніби промислість Всевишнього, який обмежує асиміляцію юдейскої нації в країнах галута. Галут - не місце для юдеїв, але для євреїв, це чужа земля, але жити треба вдома, а не слонятися по чужим кутам в пошуках покращання матеріального благого стану. І не варто воювати на чужих барикадах, щоб ніби щастя в Гренаді селянам віддати, вас ніколи не зрозуміють. Про це є трактати Рамбама та інших юдейських мудреців, опубликовані на нашому сайті НРІ ДІМ ДАВИДА.

3. Ми відємно ставимося до євреїв, які прагнуть зайняти впливове положення у будь якій державі, крім Ізраїля, також не поважаємо євреів, які несуть військову службу у будь якій державі поза Ізраїлем. Таких людей ми вважаємо відступниками.

4. Ми підтримуємо всі ті неєврейські організації, котрі борються за свої національні інтереси на своїй національній території, і не вторгаються в чужі, як УКРАЇНА та Європа 5. Ми також вітаємо підтримку нашої боротьби від будьяких неєврейських національних рухів, що борються за свої національні інтереси у свому національному домі проти кремлівських карликів. 6. Наша мета - одна нація, одна країна, одна мова, один Всевишній.

І ми керуємося юдейськими цінностями, а не загальнолюдською такзваною. "морал'ю iдолопоклонників", прийнятої більшістю ассимильованих євреїв галута і вихідців з СССР у державі Ізраїль. І це є краєкутовий камінь нашої політики, як внутрішньої, так і зовнішньої.

Валерій Пищулін для РП.

21.11.2014


За темою:
«Про тих що пропали у Галуті»

«Боротьба за незалежність України є паралеллю з Ізраїлем»

«Міхаель Ґольденберг - Що треба робити в Ізраїлі. Як, зрештою, і в Україні»

«Генерал Макашов подав заяву на ПМЖ у Ізраїль, бо він не москаль»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна