СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ


Хорватія зараз повертаєтся до братніх стосунків з Україною

Хорватія візьме на лікування поранених бійців Нацгвардії. Усі витрати, пов'язані з транспортуванням і перебуванням бійців Нацгвардії в Хорватії, буде повністю покривати хорватська сторона. Сербськи четники які завше були ворогами хорватських усташів. Вони прибули до Криму допомагати Російському війську на анексію Криму. Серби і росіяни давно і досі вважають, що Анте Павеліч лідер Усташів є хорватським Степаном Бандерою та генералом Романом Шухевичем. За часів СРСР Росія називала хорватських усташів антиюгославськими націоналістами - "хорватськими бандерівцями".

Сербія запровадила кримінальну відповідальність четнікам за участь у російській агресії та її війнах. Парламент у Београді, для профілактики війни з Хорватією, ухвалив закон, який передбачає засудження до восьми років позбавлення волі за участь громадян Сербії у збройних конфліктах за кордоном з Росією. Сербія, Београд, у найманців до війська кремлівських карликів, з'явилася кримінальна відповідальність, за участь у агресії проти України, у її гарячих точках.

Хорватія візьме на лікування поранених бійців Нацгвардії

Україна і Хорватія домовилися про лікування поранених в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовців Національної гвардії України в Хорватії. Про це повідомляє офіційний сайт посольства України в Хорватії.

"Згідно з пропозицією хорватської сторони і в результаті проведених послом України Олександром Левченком низки зустрічей в Міністерстві закордонних і європейських справ та МОЗ Республіки Хорватія досягнута домовленість про організацію лікування та реабілітації в Хорватії військовослужбовців Національної гвардії України, які були поранені під час виконання завдань у зоні АТО", - йдеться в повідомленні.

Хорватська сторона надасть повну медичну і психологічну допомогу українським бійцям, згідно зі спеціально розробленою програмою реабілітації військовослужбовців, які брали участь і були поранені при виконанні бойових завдань.

Коли працівники редакції РП бували у Ховатії вони повідомили, що немало хорватів розуміли українську мову і з повагою та великою любов'ю ставилися до україномовних, ніби "українських западенців".

Усі витрати, пов'язані з транспортуванням і перебуванням бійців Нацгвардії в Хорватії, буде повністю покривати хорватська проукраїнська влада.

Дмитро Басілія Рух Прес.

22.10.2014


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна