СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

 Міхаель Ґольденберг

Міхаель Ґольденберг

Звернення НРІ "ДІМ ДАВИДА" до ЗМІ і до Блогерів

Звернення Юдейського Національного Руху Ерец-Ісраель "Дім Давида"до ЗМІ і до Блогерів - припинити протеррористичну агітацію в Ерец Ісраель. Неиає ніяких палестинців - є араби, що проживають у державі Ізраїль, є південь землі Ісраель (Аза) під контролем терористичних банд формувань "ХАМАС" і "Ісламский джихад" і землі колін Юди і Шимона під контролем терористичного формуваня ФАТХ. Ці терористи підтримуються фінансами та зброєю від кремлівських карликів в Ізраїлі та в Україні.Існують вони при підтримці верховного суду Ісраель, партії "Мерец" і не забороняються урядом держави Ісраель. Найяскравішим прикладом антисионістської, антидержавної, юдофобської організації яка підперає тероризм і погроми в Ерец Ісраель є цілком легально діючою організацією "Шалом Акшав".

Всі хто використовує слова палестинець і палестинський народ стосовно окупантів Ерец Ісраель (придуманого на Луб'янці), Юдею і Шомрон називают палестинською автономією чи якимсь берегом, розділяють столицю Ісраеля на кавалки - підтримують терор і оккупацію юдейської землі, проводять лінію розмежування, відділяючи землі коліна Юуди зі столицею Хеврон і відриву коліна Шимона зі столицею Шхем від Ізраїля. Ці люди несуть повну кремінальну відповідальність за підтримку терору у Ерец Ісраель і підрив держави Ісраель, створеного як підігрів юдейськой нації на історичній землі народу Ісраеля (Якова).

Ситуація складається таким чином, що по російськомовному радіо і телебаченню - розповідаючи про убивства і погроми у державі Ісраель, уживаються слова "Западный берег" замість Юдея і Шимрон і "антифада" замість "погром". І нікого там це не обурює, а навіть тиражується і розповсюджується. Відбувається зомбування населення через засоби масової інформації та соціальні мержі. Це не демократія, це є підрив основи держави у найвідкровенніших формах. Адже в решті решт є пора запам'ятування, що столиця Ізраїлю Єрусалим, а не Тель-Авів ! Міхаель Ґольденберг

Коментар від РП:

Автор цього матеріалу Міхаель Ґольденберг голова НРІ ДІМ ДАВИДА та тривалий співробітник і партнер РП завжди підкреслює, що Ісраель і Україна стаждають від Путлерівського тероризму, бо Хутін Пуйло діє за москальським гаслом "БЕЙ ЖИДОВ-ХАХЛОВ - спасай РАССЕЮ, а евреев не трожь!". Ці повідомлення за авторством пана Ґольденберга не раз звучали на Радіо та Тедебаченні Ізраїлю.

Знаменитий композитор, гітарист мешканець Вашингтону Віктор Морозов продемонстрував у своїй пісні, що львівські юдеї у 1939 році після захоплення західної України Сталіним, з подачі Гітлера, опинилися у галуті разом з поляками. Адже Львів це було жидівсько-польське місто до 1939 року. Але Степан Бандера постраждав у тюрмі від поляків за український націоналізм та за жидівське братерство ОУНівців. У 1936 був засуджений, за замах на міністра закордонних справ Польщі Б. Пєрацького до смертної кари, який бажав приєднати Львів до Польщі. згодом смертну кару пана Бандери було замінено на довічне ув'язнення він перебував у в'язниці “Swiety Krzyz” (“Святий Хрест”) у Варшаві.

28.10.2014

На пляцу Пруса жив Абрам


За темою:
«ОБЩАЯ ВОЙНА»

«Боротьба за незалежність України є паралеллю з Ізраїлем»

« Промова Обами на форумі Генеральної Асамблеї ООН про ісламістську Росію»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна