СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Сергій Мельничук
Сергій Мельничук

Вшануймо борців за волю України разом!

За попередніми повідомленнями пана Мельничука на РП. З Європейської площі м. Києва. ще 16 липня 2014 року відправився на схід України перший караван забезпечення добровольців в зоні АТО, в якому я взяв участь. Караван доставив добровольчим батальйонам «Айдар», «Київщина», «Чернігів» продукти, воду, а також поповнив військові підрозділи добровольцями та забрав з добровольчих батальйонів декількох бійців на відпочинок.


Чергова пошана борців за волю України - "ГЕРОЯМ СЛАВА!" - Ред. РП

5 листопада о 14.00 в с. Щербанівці Обухівського району Київської області відбудеться урочисте відкриття пам’ятного знаку на могилі повстанця-зеленівця Панаса Пустового (скульптор Михайло Горловий) та покладання квітів до меморіалу козакам і старшинам Щербанівської сотні Дніпровської повстанської дивізії отамана Зеленого (скульптор Михайло Горловий, архітектор Кий Данилейко). Біля меморіалу школярі Трипільської школи висадять дубовий гай.

Участь в урочистостях візьмуть поетеси Антоніна Литвин і Тетяна Лемешко, кобзар Тарас Силенко, редактор газети “Обухівські вісті” Олена Артюшенко та заступник директора Трипільської школи Катерина Буремко. Промовлятимуть також Михайло Горловий та Роман Коваль.

Адреса вшанувань: старе кладовище на кутку Підмартинівка села Щербанівки (в бік с. Долини, вул. Григорія Косинки, 30, неподалік меморіалу козакам і старшинам Щербанівської сотні Дніпровської повстанської дивізії отамана Зеленого).

Історичний клуб “Холодний Яр” запрошує до участі громадські та політичні організації.

Сергій Мельничук.

14.11.2014


За темою:
«Amnesty International надало інформацію про жертви цивільних за підтримку терористів»

«Нарешті пані Меркель підтримала повне виведення російського війська з України»

«Віце-президент Європарламенту: "ПутіПутлер" багато місяців брехав»

«ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна