СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Ґольденберг
Міхаель Ґольденберг

Оптимістичні факти - То було так давно

Почнем з найважливішого: 58% шлюбів, до котрих приєднуються американські євреї, - помішані. У других країнах статистика ще гірша. коли Ви живете у діаспорі, то є значні шанси, що Ваш син жениться на гойці(москальці). В Ізраїлю лише 5% юдеїв вступають у змішані шлюби. - Неможливо без економіки. За останні 5 років (2009-2013) валовий національний продукт Ізраїлю виріс на 18,2%. У країнах блока євро за ті самі роки ВНП знизився на 2,2%. Таким чином ізраїльська економіка развивається непогано.


- Згідно з даними Організації з економічного співробітництва і розвитку (OECD) за квітень, процент безробітних у Ізраїлі складав 5,6. Середній рівень безробіття в країнах блоку євро - 11,7%. Тобто у Європі значно важче знайти роботу.

- Суспільний борг США складає 106% від ВНП. У Британії - 92%. У Німеччині - 80%. У Ізраїлі - 67%. Висновок: ми навчилися жити, не позичаючи гроші у інших.

- Ціни зростають? У 1983г. інфляція в Ізраїлі досягла 190%, таким чином ціни майже в тричі збільшилися (у наступному самому жахливому році інфляція склала 445%). У 1993г. інфляція в Ізраїилі була 11%. В 2003р. інфляція була від'ємною -1,9%. З тих пір ріст цін у Ізраїле досягає 2-3% на рік. Але ціни на житло в останнє десятиліття виросли нестерпно.

Поговоримо про більш важливі речі, ніж економіка

- Коли дослідники перевіряли "індекс щастя" у різних країнах світу, виявилося, що у Ізраїлі віон досягає 7,6 (з 10). Значно вище середньої оцінки в OECD, вище, ніж у США, Британії, Франції і Німеччині. - Інститут сім'ї у західних кранїах розвалюється. У США 40% дітей народжуються поза шлюбом. Менше половини американських дітей залишуються у сім'ї з двома батьками,татом і мамою, до досягнення ними 15 років. Подібні явища відбуваються по усьому західному світу, є країни, де ці дані набагато гірше. Наприклад, у Ісландії дві третини дітей народжуються поза шлюбом. У Ізраїлю лише 5,8% дітей народжуються поза шлюбом.

- І народженість у західному світі падає. Середня кількість дітей на жінку у країнах OECD складає 1,7, то є. менше, ніж потрібно для відродження. У декоторих країнах (наприклад, у Німеччині, ІталІї та Швейцарії) ситуація досить гірша. Тому вони змушені приймати емігрантів (в основному, мусульман), без них нікому буде працювати. В Ізраїлю кількість дітей в юдейських сім'ях постійно збільшується.

Недивуйтеся цьому! На рідній землі - Ерец Ісроель та Ерец УКРАЇНА , за котрі наказано боротися з загарбниками та може й вмирати, діє божий закон: плодитися і розмножуватися, і заселяти цю землю від Нилу до Єфрата, ніби як від Галичини до Донбасу. Містика наших прорікань сильна тим, що люди, які вірять у їхнього Створювача свою мрію перетворюють у минуле.

МіхаельҐольденберг м. Хайфа, для РП

23.11.2014

Оптимістичні Факти пана Ґольденберга прокоментував Віктор Морозов з м. Вашингтон. У його знаменитому творі "То було так давно" була аналогія думок з паном Ґольденбергом: "...Коли шанували і матку і батька - коли не давали до шлюбу дівки!"

То було так давно


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна