СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Раша Фаша!
Раша Фаша!

Війна Росії з ХАМАСОМ ДОНБАСУ проти України - останні події

Анексувавши Крим, Росія-"Раша Фаша", продовжила антиукраїнську агресію на території Донбасу. Штучні Донецька і Луганська "народні республіки" стали центрами об'єднання російських найманців, професійних бойовиків, диверсійних груп на основі вихідців з Кавказу та місцевих проросійських активістів. Отримуючи з Росії через неохоронювані ділянки кордону фінансування і озброєння, в тому числі важку бронетехніку, реактивні системи залпового вогню "Град", "Ураган".
Терористи-путлерівці діють як руснацфашисти, вони регулярно обстрілюють не тільки табори і блокпости сил АТО, але й житлові будинки, в результаті чого гинуть мирні громадяни.

З середини липня, коли сили АТО досягають істотного прогресу у звільненні Донбасу, російська сторона перекидає на схід України підрозділи військовослужбовців РФ з важким озброєнням. Виникає Іловайський котел, внаслідок якого гине велика кількість бійців АТО. Президент Порошенко заявляє про введення російських військ до Україні.

У Мінську 5 вересня за результатами зустрічі тристоронньої контактної групи підписано угоду про припинення вогню в Донбасі. Наступний меморандум, що передбачає виведення військ та створення буферної зони, підписаний тією ж групою в Мінську 20 вересня. Однак, незважаючи на досягнення домовленостей, позиції українських військових, а також житлові квартали в захоплених бойовиками і російськими військовими територіях продовжують піддаватися масованим обстрілам, біля кордонів на території РФ відзначається концентрація спецназу ГРУ Генштабу Росії.

Під час виступу у Верховній Раді президент Порошенко дійшов висновку про вступ України до НАТО, а наші народні депутати за ці думки президента аплодували йому. Бо членство у НАТО може довести Росію до нової Світової Війни та врятуванням України від армії "Адольфа Путлера".

02.12.2014


За темою:
«Руснацфаші намагаються розширити свій терор по всій Україні»

«Путін веде хитру гру із Заходом, але приречений на поразку»

«За підтримку бойовиків-путлерівців судитимуть мера одного з міст на Луганщині»

«Ізраїль ліквідував лідера збройного крила «Хамасу» »


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна