СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Андрій Лисенко
Андрій Лисенко

Пресс-офіцер АТО "звільнив" Георгіївку Луганської області

Українські прикордонники затримали машину з зброєю на пункті пропуску в Георгіївку Луганської області. Про це в ході брифінгу заявив прес-офіцер АТО Андрій Лисенко. "Прикордонники затримали громадянина, який намагався перетнути лінію розмежування на автомобілі марки Cherry в об'їзд пункту контролю. Під час огляду автомобіля знайдено дві гранати, два пістолети Макарова, пристрій для безшумної стрільби, навігатор, мобільний телефон і кілька сім-карт.


У вечері 23 грудня під час несення служби український прикордонний наряд помітив рух невідомого чоловіка, який намагався обійти пункт пропуску Георгіївка, Луганської області", - повідомив він.

Є питання до пана Лисенка - коли це українська армія встигла звільнити населений пункт Георгіївка Луганської області, і більше того - встановити там блок-пости? Нагадаю, в с.Георгіївка Лутугинського району Луганської області розташовані підрозділи 31-я окремої гвардійської ордена Кутузова II ступеня десантно-штурмової бригади (місце постійної дислокації - м.Ульянівськ). Воно повністю знаходиться під контролем "ополченців".

За повідомленнями РП - Західна Україна вважала, що одноокий генерал Моше Даян, значно кращий і ефективніший командувач військом ніж одноокий Моше Кутузов". Бо Моше Даян, переміг у 1973 році радянсько-єгипетську величезну армію. Кількома дивізіями совітських танків Т-55 керував "Герой Союза ССР Гамаль-Абдель на всіх Насер!"

Тут можуть бути два припущення - або мова йде про спільне патрулювання території силами України і "ЛНР" (відзначимо, що секретар РНБО Олександр Турчинов спростував можливість такого патрулювання), або ж пан Лисенко не володіє інформацією про обстановку на фронті, і мова йде про Георгіївку Мар"їнського району Донецької області, яка дійсно знаходиться у прифронтовій зоні і перебуває під контролем української армії.

Ми дуже тішимося, звичайно, з таких оптимістичних заяв про успіхи нашого війська, але все ж таки бажано говорити правду - це по-перше, а по-друге - уважно вивчити карту бойових дій. Більше півроку йде АТО, а панове речники та прес-секретарі не знайшли часу розібратися в кількох десятках постійно повторюваних топонімів...

  Дмитро Снєгирьов. Співголова ГІ ПРАВА СПРАВА.

25.12.2014


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна