СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

купить чемодан | Турция из Астрахани на сайте http://www.broni24.ru.

НОВИНИ

Прапор Руснацфашистів  окупантів-агресорів

Прапор Руснацфашистів
окупантів-агресорів

У які гроші обходиться Росії один донбаський ХАМАСівець "ополченец"?

Глава фонду свердловських ветеранів спецназу Владімір Єфімов дав розвернуте інтерв'ю катеринбургському виданню Е1.ru, розповівв, як він відправляє найманців у Донбас і скільки ж ті отримують за участь у бойових діях. За його словами, вартість одного "ополченця" обходиться цій державі приблизно в 350 тис. рублів у місяц. Представництво з Ерец Ісраель НРІ ДІМ ДАВИДА наділало на РП цю інформацію , щоб була користь Україні.
"У середньому рівні боєць з екіпіюванням і зарплатою, котору я всеж-таки передбачаю на майбутнє, обходиться у купу тисяч - неменше 350 на місяць. Це ціна спецназівця — один коштує 70 тисяч рублів, биноколь нічного бачення — 1500 долларов. А там ще зимова одежа, обуття, провіант, ліків. Це навіть ще й економно", — повідомив колишній командир свого загону спецназу Свердловської області, який брав участь у штурмі Білого дому у Москві у 1993 році.

Пан Єфімов зауважив, що "є неофіційні нормативи по зарплаті", котра сильно відрізняється в залежності від рівня підготовки "добровольця". Так, за його словами, "пятигорські казакі, а не коззки" отримують майже 60–90 тисяч рублів на місяць, офіцерської склад — 120–150 тыс. "Зараз йдеться, що до 240 тисяч зарплата виросла", — додав він.

На питання про те, як бойовики добираються до місця служби, пан Єфімов пояснив: "Перший раз вони їхали, замасковані від агресії, під видом Червоного Хреста. Отримували від місцевого відділення папери, що ми є супровід Червоного Хреста. Коли доїхали, люди там залишилися. Їм дали зброю і поставили бойові завдання. Зараз так само ми зобрв'язані завантажувати хлопців у машину ніби з гуманитарною допомогою і тому відтправляємо. Їдуть у середньому ніби раз на місяць. Декоторі у відпуск, а декотрі, ймовірно, хочуть заробити гроші. Я їх прошу не говоріть мені, скільки вони отримуют, — бо мене це не хвилює".

Разом з тим він підкреслив, що ветеранська організація не займається поверненням тіл убитих до Росії. "У нас немає грошей, щоб повернути тіло назад у Росію або помогти родичам. Я зразу тих всіх, що відїжджають про це попереджую. Іллюзіям вони не сприяють. Але часом надаємо допомогу", — сказав Єфимов.

Варто зауважити, що за російским законодавством дії організації підпадають під статтю 359 КК РФ (Вербування, навчання, фінансування чи інше матеріальне забезпечення найманця, а рівно його використання у збройному конфлікті чи інших військових діях — караються позбавленням свободи на строк від чотирьох до вісьми років з обмеженням свободи на строк до двох років або й без такого), однак ніякому переслідуванню її члени не підпадають і діють відкрито.

За повідомленнями на РП від НРІ ДІМ ДАВИДА основна більшість ізраїльтян, які не євреї, бо вони юдеї-жиди, є і хочуть бути союзниками, братньої України і противниками руснацфашистів-путлерівців, котрі фінансують та озброюють терористичний ХАМАС на Донбасі і у секторі Газа. Вони вбивають мирних людей у Ерец Ісраель та Ерец Україна це Землі Обітованні.

Рух Прес

10.10.2015


За темою:
«Розірвані залишки російських терористів згниють у Ерец Ісраель - на Землі Обітованій!»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна