СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Ґольденберг.
Міхаель Ґольденберг.

Військова Загроза

Віднині ніхто у світі не зможе спати спокійно. Опублікована Російска військова доктрина. У ній, стаття 22 дозволяє напасти на будьяку державу, де живут ніби громадянидане Росії. Зовсім непривільно виникла асоциація: - На кого розпровсюджується 58-я стаття? - спитав один чоловік, що є під слідством у свого мучителя. І той відповів: - На всіх, до кого дотягнеться караючая рука НКВД!


Часи змінилися, але чекісти є вірні своїм словам комунофашизму " Бей жыдов и хахлов - спасай Расею!" Тепер, ніби, під предлогом захисту своіх язикатих, що не спілкуються мовою країни, не реальних співгромадян у Ерец Ісраель та Ерец Україні, Білорусії, Молдові, Канаді, Америці. Цим агресорам хочеться це витворювати хоч на Мадагаскарі, Індонезії, країнах Латинської Америки, всюди у Європі, і в Австралії.

"Застосування Збройних Сил, інших військ і органів, їх основні завдання у мирний час, в період безпосередньої загрози агресії і у військовий час 22. Російска Федерація вважає правомірним застосування Збройних Сил, інших військ і органів для відраження ніби агресії проти неї і (чи) її союзників, підтримання (відновлення) миру за рішенням Ради Безпеки ООН, других структур колективної безпеки, а також для забезпечення захисту своїх громадян, що знаходяться за межами Російської Федерації, у відповідності з загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права і малореальними міжнародними угодами Російскої Федерації." Кінець цитати. Повний текст тут. Після «крымнаш» народ довго думав, які варіанти окупації Білорусі чи Казахстану можуть бути?"

Тепер, після прйиняття Доктрини, сценарії стають очевидними. Напишуть громадяни, які живуть у Мінську, чи Астані листа Путіну ніби як їх Лука і Назарбаєв затискатиме, а він, зі зсилкою на 22 статтю, візьме і пришле їм путлерівське військо.

І уявіть собі, що нічого нового у цій брехливості намає. Гітлер, також, як і Путлер відносно Криму, окупував Судети Чехії, захищаючи німецькомовних чехів яких він вважав німцями, бо Чехія була у складі Австоугорської імперії, але там була краківська частина польщі та Західна Україна, а Варшава була російськомовною провінцією Російської Імперії. Про що не раз польськи патріоти до нині казили: " Купа Варшав'якув, а нє Кракув'якув і досі єст купоу москалякув!".

За це для всіх руських живучих за кордоном Хутін Пуйло створив купу величезних проблем. На них будуть дивитися як на джерело постійної військової загрози. І постараються випхати їх на "историческую родину". Чи воно їм треба? Споконвічно немало людей з Росії перебиралися до Західної України та Ізраїлю, бо їм там жити і харчуватися з випивкою більше ніж в Росії подобалося.

Потім у кого соображалка працює, вони моментально позбавляться від російского паспорту та другого громадянства. В кінці, кінців їздити можна і не в Росію, де літаки падають, і країною керують так звані юристи які вважають, що тільки вони зможуть дати світу свої поняття про свої права. Навряд чи будь хто цьому втішиться або зрадіє.

За давніми повідомленнями на РП пана Ґольденберга ті єврейчики, що мешкають у Ізраїлі є антисимітами і не є справжніми юдеями, як Кацапські Хахлі, або Хахлятські Кацапи! Які підтримують ідеї кремлівських карликів: "Бей жидов спасай Россию, а евреев не трожь!"

Міхаель Ґольденберг м. ХАЙФА - Голова НРІ Дім Давида.

31.12.2014


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна