СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Ґольденберг
Міхаель Ґольденберг

Жорстка правда війни

Якщо слухати голоси обурення у російських ток-шоу з приводу подій в Україні, тоді стане зрозуміло, що ніякого інтернаціоналізму у СРСР не було, як і всього залишеного "солодкого повидла", але було братерство народу об'єднаного спільним горем і спільною бідою. Зараз на цьому всьому виставляється великий і жирний хрест. Слова з пісні: "Что же ты наводишь пушку, на мою жену хохлушку".


Раптом стали реальністю, а під мінометними ударами по містам, завше більше всього гинуть мирні громадяни. Росія засвоїла "китайську технологію війни". Там 300.000 в'єтнамців, що вміли утікти з країни попали у Китай. У них один з батьків був китайцем. У Китаї їих всіх інтернували у лагері і казали, що право жити на батьківщині варто заслужити. Їх навчили, озброїли, сформували дивізії, і закинули їх воювать проти В'єтнаму. Природньо, що В'єтнам все це воїнство змолов і знищив. В'єтнам не святкував перемогу, він знав, що знищив своїх громадян. Китай не відмічав поразки. У цих людей у Китаї не було родичів, і ніхто за ними не плакав, і не убивався. Є дані, що Росія випускає зі своїх тюрем 300 000 заключених для того, щоб вони воювали в Україні. У Росії немає СМЕРТНОЇ КАРИ, але є юридичний "беспредел", і бувших заключениных збираються кинути у полум'я терор-війни, що живе брехнею, харчується страхом, і не має совісті, як і наглі очі того чекіста. Чи пам'ятає він, що бумеранги війни зазвичаєм повертаються до дому, до того дому, хто їх запустив, і деколи зносят дах цього дому. "Імперіия Зла" починала з організації терору.

У мене багато друзів по всьому світу. Були вони і в Росії. Я завжди чув і знав від них, що "Крим є наш!" Але виявляється від них москаликів, що наше: Хизбалла, ХАМАС, ООП, Сирія, Іран, і ніхто нам не указ. Ми любимо їздити в гості не на автівці, а на танках, як у 1956р. у Угорщині та у 1973 у Їзраїль де тисячі танків Т-55, Т-62 - були знищені. От же у 1968 у Чехословаччині, як у 2014-2015 роках в Україні. І ніхто не думає, що ця війна полихне пожежою у самій Росії.

Не чують? Не слухають? Не розуміють! Так буває, коли уже знесло голову

Адже Вся Україна знає і часто говорить , що у 1973 генерал Моше Даян який у Ізраїлю розгромив Єгипет з Росією, бо російська знаменитісь - він дурень, це Моше Кутузов, який далеко не Моше Даян! Америка у своїх ЗМІ зауважила, що маршал Георгій Жуков, як і Моше Кутузов не дбав про безпечність життя своїх солдатів на відміну від командувача ЦАХАЛу Моше Даяна у якого втрати за швидкою перемогою ізраїльского війська були найменшими тому що ЦАХАЛ був і є зараз найефективнішою армією світу. За повідомленнями РП. - так ще давно про це зауважили президенти США, так і досі вважає керівництво НАТО.

Міхаель Гольденберг Голова НРІ ДІМ ДАВИДА

31.01.2015


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна