СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Лідерка «Батьківщини» вимагає за два тижні знизити тарифи на компослуги

Юлія Тимошенко: «Цей геноцид треба припиняти... Я ставлю складне завдання: публічно встановити обґрунтовані тарифи…». Питання зниження тарифів на комунальні послуги має стати пріоритетним для уряду на найближчі два тижні, а якщо уряд його не вирішить, ним має зайнятися Верховна Рада на черговому пленарному засіданні.


Про це в ефірі програми «Шустер live» заявила лідерка парламентської фракції «Батьківщина», екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

«Цей геноцид треба припиняти... Я ставлю складне завдання: публічно встановити обґрунтовані тарифи - вони будуть вищими, аніж колись були, однак не такими руйнівними», - зазначила вона.

На думку Юлії Тимошенко, уряд за два тижні має ухвалити постанови про встановлення правильних норм споживання газу та тепла, мусять бути перевірені всі тарифи й ліквідована корупційна націнка НАК «Нафтогазу» в розмірі 3,5 тис. гривень на кожну тисячу кубометрів газу.

«Якщо через два тижні це не буде зроблено, тоді як кожна цифра підтверджена документами, то Верховній Раді в перший робочий день треба буде припинити всю роботу доти, доки тарифи не будуть поставлені на місце, тому що йдеться про життя 46 мільйонів українців», - сказала вона.

За словами пані Тимошенко, тарифи на тепло та газ мають бути «ринковими та окупними» для підприємств ЖКГ, але вони не можуть бути «несправедливими, нечесними і драконівськими».

Лідер «Батьківщини» на реальних розрахунках довела, що ринковий тариф на газ для споживача має становити 3,505 гривень за тисячу кубометрів, а не 7,188.

07.10.2015


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна