СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Ніч підрахунку голосів видалася провокативною

За вказівкою Президента України Петра Порошенка керівництво силових органів незаконно впливало на виборчий процес проміжних виборів по 205-му виборчому окрузі в Чернігові. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав народний депутат України Віталій Купрій.
«Правоохоронці на вищому рівні були задіяні для того, щоб незаконно впливати на виборчий процес. Це відбувалось за вказівкою Порошенка впродовж усієї кампанії. Але неочікуваною була спроба штурму офісів Корбана вже після підрахунку голосів. Вони хотіли підкинути фальшиві бюлетені та протоколи з метою дискредитації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» та Корбана особисто», - заявив Віталій Купрій.

Нардеп повідомляє, що вночі дві групи озброєних людей, кожна з яких налічувала близько 50 осіб, із незрозумілою метою знаходились поруч із двома центральними офісами Геннадія Корбана.

«Вони підійшли до наших офісів у балаклавах, зняли із запобіжника автомати і чекали наказу штурмувати. Свідками цього були наші активісти, які відразу покликали журналістів із телекамерами, що випадково знаходились поруч. Було близько другої години ночі. Уникаючи публічності, ці люди від’їхали та зупинилися неподалік», - розповідає пан Купрій.

Після цього на місце події прибув і сам Віталій Купрій. Для з’ясування обставин нардеп підійшов до автомобіля, з якого вибігли люди в балаклавах і бронежилетах, озброєні автоматами. На запитання Купрія чий наказ вони виконують та з якою метою, вони відповіли, що виконують наказ заступника Міністра внутрішніх справ, але зазначили неправдиве прізвище – Єфремов. Хоча всім відомо, що під час виборів міліцію контролював інший заступник - Сергій Яровий. Також вони повідомили, що є спецпідрозділом міліції та мають знаходитись біля офісів Геннадія Корбана.

«Активна позиція членів команди Геннадія Корбана та народних депутатів стала на заваді такій ганебній провокації. В черговий раз ми викрили злочинні дії правоохоронців, які працювали на провладного кандидата Сергія Березенка. Дискредитація патріотів не вдалась!», - резюмує парламентар.

Віталій Купрій.

15.08.2015


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна