СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

решетки Бишкек | Цена на бетон Уфа смотри здесь.

НОВИНИ

Міхаель Ґольденберг - шеф Народного Руху Ізраїлю
Міхаель Ґольденберг - шеф
Народного Руху Ізраїлю

Євреї у першій десятці рейтинга "Моральні авторитети українськой нації"

Найбільше не люблю євреїв у чужих лівреях, почесних громадян другої, але не своєї країни. При всій повазі, до їхньої роботи вони більше всього потрібні у Ізраїлю. Говорю це виключно заради їхнього блага, тому що у всі часи вони пхалися на чужі барикади, і ставили відомими, як Лев Троцкий, і так само скінчувалися.
Частенько згадую сціни из дитячого фільма Мері Попінс, де син говорить батькові-банкиру: - А може тобі здалося, що ти великий фінансист? Не прагнете нести щастья іншому народу, якби вас про це не просили, не думайте, що вы розумніші за всіх! Представлення інших людей про щастя часом не подібне на ваше. І тоді народжується трагедія. Є тільки одна країна, тільки одна земля-обітованна - де ви потрібні, і це є Ерец Ісраель. Будьколи і на всі часи.

Москальське цитування пана Ґольденберга:

"26 августа 2015 г., 17:11 пользователь Вячеслав Лихачев написал: Ко Дню независимости Украины журнал «Новое Время» определил список моральных авторитетов страны – людей, чьи поступки и слова вызывают безоговорочное уважение и поддержку соотечественников. Пятую позицию рейтинга занял Семен Глузман – правозащитник, диссидент, президент Ассоциации психиатров Украины. На седьмой позиции Иосиф Зисельс – общественный деятель, диссидент, сопрезидент Ассоциации еврейских организаций и общин (Ваада) Украины, председатель Генерального совета Евроазиатского еврейского конгресса. Але РУХ ПРЕС ставиться до вас з повагою за ваші чудові публікації - до цього висновку дійшов представник редакції РП - Д. Басілія і прийняв участь у публікації свого приятеля і партнера РП пана Гольденберга, бо вони Дмитро і Міхаель - обидва патріоти і вороги кремлівських карликів з ІМПЕРІЇ ЗЛА. За словами пан Ґольденберга кремлівські карлики називвають наші народи - Євреї і Хахлі! Адже ми всі Юдеї-Жиди і Українці.

Міхаель Ґолденберг м. Хайфа голова НРІ ДІМ ДАВИДА.

20.09.2015


За темою:
«"Юдеї - вони не євреї"»


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна