СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Міхаель Павлов.
Міхаель Павлов.

Відкритий лист на редакцію сайта "ISRAELINFO.CO.IL"

Добрий день, шановна редакція. Зараз прочитав на вашому сайті статтю, де ви називаєте Олексія Широпаєва неонаці і пишете про його візит у Ізраїль з явним осудженням. Я був одним з тих, хто запрошував Олексія Широпаєва у Ізраїль і организовував його візити у Кнессет. На момент появи до Ізраїля у 2011 році Олексій Широпаєв не висловлював неонацистські погляди (про що можно прочитати на сайте 7kanal.com/news.php3?id=283299)Більш того - у наступні роки Олексій Широпаєв підтроимував Ізраїль і організовував в Росії проізраільскі пикети. Широпаєв так же неодноразово вислолювався в підтримку Ізраїля на сайте НРІ Дім Давида isradem.com. Про своє відношення до Ізраїлю Широпаєв говорить у своєму інтерв'ю для радsо Свобода svoboda.org/content/article/27489657.html.

На основi вищесказаного вважаю обвинення Широпаєва у неонацизмі оскорбительними і не відповідними дійсності, прошу змінити вашу статтю і не називати Олексія Широпаєва неонаци. Від редакції isradem.com: До глибокого сожаління приходиться визнати, що більша частина ізраїльскої

"т.н."русскоязычной" прессы имеет явное пропутинское ангажированное мнение..Это неудивительно. 90% т.н."русскоязычного еврейства" являются ни кем иными, как потомками советских большевиков, а следовательно, могут классифицироваться иудейским законом как вероотступниками, которых по словам авторитетных раввинов уже невозможно вернуть ни к Торе ни к традиции. Исходя из этого, конечно "рупор" вероотступников не является важным не только для нас - тех, кто организовывал визит делегации тогда еще широпаевкой НДА в Израиль, но, что самое главное -абсолютно не важен тем, кто принимал эту делегацию в кнессете".

З повагою доктор Мiхаель Павлов. Офіцер запасу, лікар. Герой операції "Литий Свинець".Член Ради НРІ "Дім Давида"

16.05.2016


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна