СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

НОВИНИ

Ярослав Москаленко
Ярослав Москаленко

Вето Президента на закон щодо чорнобильців потрібно подолати

Верховна Рада має подолати вето Президента України на законопроект 2093 «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», переконаний голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. Про це він заявив під час погоджувальної ради у парламенті.
За його словами, накладення вето на законопроект щодо прав чорнобильців через позицію Мінфіну стало помилкою, яку слід негайно виправляти. «Тоді, коли ми оголосили 2016 рік роком ліквідаторів і постаждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, ми накладаємо вето на цей важливий законопроект, який викликав серйозний резонанс у суспільстві», – зазначив Ярослав Москаленко.

Голова «Волі народу» нагадав, що законопроект 2093 відновлював конституційні права чорнобильців, які були порушені у зв’язку з прийняттям у 2014 році закону 76-VІІІ. «Я є депутатом від Київської області, де проживає 650 тисяч чорнобильців, – повідомив він. – Нещодавно до мене у приймальню прийшов батько, який поховав свого сина 1978 року народження. Син не зміг отримати пільгових медикаментів у зв'язку з тим, що не зміг довести зв'язок своєї тяжкої хвороби із Чорнобильською катастрофою. А не зміг тому, що у 2014 році, приймаючи закон 76-VIII, була порушена Конституція. Він вже був визнаний державою як постраждалий, а в законі написали, що він не є постраждалим».

Ярослав Москаленко також наголосив, що Верховна Рада має подолати вето на законопроекти щодо фінансування ПТУ та вихід на пенсію у 55 років жінок, що мають 30 річний стаж роботи. .

Прес-служба ДГ «Воля народу». на РУХ ПРЕС.

12.05 2016


ВСІ НОВИНИНАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити Україну після революції 2014?

  • Юлія Тимошенко
  • Петро Порошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна