Набіг “данєцкіх” на Київ призведе до перейменування столиці на Донецк-2?

Засилля донецьких на всіх щаблях влади в Україні, а особливо в Києві, веде до руйнування не тільки історичних пам’яток, а й до фактичного знищення інфраструктури внаслідок окупаціної грабіжницької політики. Коли придe час на на видалення окупантів наша Країна може бути вщент зрунована.

Майже рік по Києву ходить невеселий анекдот:

Нaпів-безлюдне місто Донецьк. З каналізаційного люка висовується голова бомжа, який ще не встиг оглянутися, як до нього підбігла група ментів і виволокли ого на вулицю.

– За що ви до мене причепилися? – питає бомж.

– Підеш під арешт?- запитує ментівський командир.

– Та, за що? Що я поганого зробив?

– Не хочеш у тюрму?

– А хто ж хоче?

– Добре. Поїдеш до Києва на роботу?

– Та, яка там є робота?

– У міську адміністрацію підеш працювати!

Події останніх днів свідчать, що цей анекдот тепер виглядає як пророцтво. Ще минулого року Янукович сказав, що кияни які не підтримували його будуть їсти каштани. Не виключено, що і їх для киян не вистачить.

Віце-спікер Томенко забив тривогу

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до керівництва Києва з вимогою невідкладно розглянути ситуацію, що склалася довкола руйнування гори Щекавиця. Віце-спікер наголосив, що Щекавиця є одним із символів української столиці, оскільки це гора одного із засновників Києва – Щека.

Він підкреслив, що її історія тісно пов’язана з історією Київської Русі, а тому лише через своє легендарне минуле вона є священним символом національної української культури. Натомість, сьогодні, як відомо, на Щекавиці розпочато земельно-будівельні роботи, там планується зведення чергового елітного будинку чи офісу. «Це при тому, що на цьому історичному місці не були проведені належні археологічні дослідження», – зауважив Томенко.

Він зазначив, що за участю громадськості та Комітету Київради з питань культури і туризму (голова комітету Олександр Бригинець) вже пройшла не одна акція протесту, водночас жодна посадова особа ні уряду, ні Києва на ситуацію не відреагувала.

Пан Томенко висловив припущення, що відсутність реакції посадовців Києва на ситуацію, що склалася довкола руйнування історичної гори, свідчить про те, що вони «або зневажають історію міста Києва, або бояться належним чином реагувати на цю ситуацію, оскільки, варто допустити, хтось із нинішніх високопосадовців вирішив побудувати офіс або будинок на історичному місці». «За логікою речей, за ліквідацією гори Щекавиця треба ліквідувати історію про заснування міста Києва», – наголосив М.Томенко. «Так дійде до того, що доведеться назву Києва змінювати», – додав він.

«За будь-яких обставин київська влада, яка, щоправда, не обрана киянами, а призначена Януковичем, повинна розглянути це питання, яке турбує абсолютну більшість киян та українців, і не допустити руйнування одного із символів столиці», – підкреслив Томенко.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.