320 мільйонів на забаганки + 350 тисяч євро на унітаз

Державне управління справами витратить 152,30 мільйони гривень на реконструкцію державних резиденцій Януковича в Криму. Крім того, для зручності відпочинкупершої особи, розпочато будівництво двох гелікоптерних майданчиків у Масандрі і Форосі. Про це повідомляє “Вісник державних закупівель”.

Також державне управління справами витратить 165 мільйонів гривень на обслуговування президента за кордоном.

Отже, разом на ремонти дач,гелікоптерні забаганки і обслугу буде: 152,30 + 165 = 317,3 млн. грн. Це майже 320 мільйонів державних коштів на зручності однієї людини.

Але й цього замало: санвузол у резиденції Януковича в “Межигір’ї” прикрашений напівдорогоцінним камінням і може коштувати 350 тисяч євро.

Про це пише найбільше французьке агентство “Франс-Прес”: “За інформацію джерел серед будівельників,санвузол повністю оздоблений напівдорогоцінним камінням, що обійшлося у 350 тисяч євро”.

Матеріал про дорогоцінний унітаз та інші розкоші “Межигір’я” оприлюднили також три відомі французькі виданя та одна газета у Люксембурзі.

“Приватну резиденцію українського президента Віктора Януковича оточують секрети, бережуть паркани і охоронці. Царська розкіш, якою описують резиденцію в пресі, лише підгодовує чутки, але й підозри про корупцію влади”, – пишуть французькі журналісти. У статті йдеться про тенісні корти, вертолітний ангар, гараж на 70 автомобілів та басейни в президентській резиденції. Там також наведено цитату української газети “Сегодня”, яка порівняла”Межигір’я” з “маленьким містом”.

Водночас в Україні найменші в Європі зарплати, пенсії та, згідно з даними ООН, майже 80% населення – на межі бідності.

Від Рух-Прес: загальноукраїнський віртуоз-виконавець “Мурки” й за сумісництвом – перший заступник генпрокурора Кузьмін нещодавно із захватом перераховував: Тимошенко нібито впродовж півтора року заплатила за готелі понад 150 тисяч доларів. У цьому. так би мовити, контексті, хотілося би дізнатись, що міркує собі “Мурщик”№1 cтосовно хоча би коштовного унітаза свого хазяїна.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.