Ходити по дощечці

Виступ народного депутата і представника України в ПАРЄ Олени Бондаренко (фракція “БЮТ-“Батьківщина”) у сесійній залі парламенту 9 вересня 2011р.

Шановні українці!

В одному з переходів будівлі верховної Ради з’явилася табличка: “Ходити по дощечці!” Звичайно, йдеться про якісь ремонтні роботи. Але в контексті нинішніх українських подій цей простенький напис є вельми символічним.

Справді, дедалі жорстокіше й агресивніше влада Януковича скеровує українців “ходити по дощечці”. Крок ліворуч чи праворуч – і ти у прірві безправ’я, безголосся, страху, несправедливості.

Нині вже всім зрозуміло, що трагіфарс у Печерському суді не має жодного стосунку до правосуддя. Юлію Тимошенко тримають за ґратами за цілковитої відсутності складу, події, доказів будь-якого порушення закону.

Суд відмовляє у допиті свідків та долученні документів, які неспростовно доводять, що справа Тимошенко – ганебний фальсифікат.

День при дні триває брутальна розправа з лідером опозиції, бо саме Юлія Тимошенко може повести людей на захист їхніх прав.

Влада Януковича боїться Юлії, навіть ув’язнивши її.

Але огидне судилище над Юлією Тимошенко – це ще й знак, що його подає влада кожному з громадян і всьому суспільству.

Влада Януковича вам говорить: “Бійся, корися, мовчи!”

Коли нищать твоє підприємство і відбирають власність. Коли тебе позбавляють житла, пенсії, роботи, права на протест, на справедлививй суд.

“Корися, мовчи, ходи по дощечці!” – говорить вам ця влада.

Не розуміти того, що відбувається з країною і з нами – безвідповідально. Погоджуватися – не просто непристойно, а й злочинно. Щодо своєї родини і своєї вітчизни, своєї дитини й своїх батьків. Юлія Тимошенко нині показує нам героїчний приклад: боротися за свої права і за свою країну можна і треба. Вміймо наслідувати героїчні приклади.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.