Американський “Хижак” вполював би на бойовиків Хамасу з Донбасу

Як повідомив Голос Америки згідно з повідомленням влади Пакистану, у південно-західному районі країни БПЛА (безпілотний літальний апарат) ВПС США Predator (Хижак) наздогнав і обстріляв ракетами автомашину, внаслідок чого загинуло троє підозрюваних афганських бойовиків-талібів. Немало сенаторів США звертаються до пана Обами стосовно Drone Predator для Укрнацгвардії.

У повідомленні зазначається, що авіаудар здійснено у п’ятницю у районі неспокійного Південного Вазиристану, що межує з Афганістаном.

У даному випадку з допогою “Хижака” відбувалося спостереження за бойовою групою талібів, які після виконання теракту на території Афганістану намагалися уникнути переслідування на території Пакістану. З початку їм вдалося уникнути наземного переслідування вояків НАТО, але на території Пакістану радіокерований Dron(БПЛА) Predator випустив три ракети повітря-земля, які вщент рознесли і спалили автомобіль талібів.

США публічно і офіційно не визнають застосування безпілотників на території Пакистану, проте у приватних розмовах з різними ЗМІ, їх існування підтверджено. Пакистанські лідери засуджують такі авіаудари, називаючи їх порушенням суверенітету країни.

Тим часом, війсковики НАТО вважають, що керування Дронами відбувається з автомобіля який, супроводжує і керує дроном, тому важко виявити межі кордону та й бойовики мають знати, що недоторканості за кордоном Афганістану не буде.

Доречно було б згадати, що з ініціативи Джона Мак-Кейна американськi “Хижаки” виявилися досить ефективною зброєю проти російських ГРАДІВ якi широко застосовувавли сили Каддафі у Лівії. Тому цей досвід успішно використовується на іншій території де ведуться бойові дії під командуванням НАТО.

Хижака готують до польоту

Дрон Predator на на базі ВПС у Кабулі, Хижака готують до польоту

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.