Схаменіться, будьте люде, Бо лихо вам буде!

Сьогодні в Україні перебувають співдоповідачки Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи. В програмі перебування, серед інших, була запланована і зустріч з Юлією Тимошенко. Зрозуміло, що такої зустрічі не буде. На сторожі – безмежно пильний і абсолютно “незалежний” суддя Кірєєв.

Я та мої колеги по фракції БЮТ-Батьківщина тим часом отримують однаковісінькі, аж до коми, відповіді пана Кірєєва на заяви про побачення з Юлією Володимирівною. “В вашій заяві не наведено належних доводів, які б свідчили про наявність підстав для надання дозволу на побачення”, – пише Кірєєв. “Мета мого прохання про побачення з Юлією Володимирівною Тимошенко полягає в тому, щоб по-людськи підтримати її, поцікавитися станом її здоров’я, самопочуття, умовами утримання та поспілкуватися”, – написала я у своєму клопотанні на ім’я судді Кірєєва.

Таку саму мету мали мої колеги – народні депутати, звертаючись до суду з проханнями про зустріч із нашим лідером, яку без найменшої провини правлячий режим кинув за ґрати, де вона перебуває понад 80 днів. Чи є наша мета протиправною? Негуманною? Неморальною? Неадекватною? Зрозуміло, що ні. Але правові, гуманні, моральні, адекватні підстави апріорі не можуть братися до уваги негуманною, неморальною, неадекватною владою, яка поставила себе поза межами законів людських і Божих.

Європейська і світова спільнота засуджують політичні репресії, до яких вдається режим Януковича у боротьбі з опозицією, і характеризують обвинувальний вирок Юлії Тимошенко як порушення прав людини та зловживання судовою системою для політичного переслідування провідних опозиційних політиків України.

“Судовий процес проти Тимошенко повністю суперечить проголошеній українським урядом відданості демократії та європейським цінностям”, – говориться в резолюції Європарламенту.

Світ обурений згортанням демократії, перетворенням державних інституцій на інструменти реалізації партійних цілей та політичної помсти.

Тим часом проти Юлії Тимошенко порушуються нові кримінальні справи, настільки ж тупі й безглузді, наскільки сильним і всеохопним є страх нинішньої влади перед цією тендітною жінкою з левиним серцем і незламною козацькою волею. Жінки, яка за ґратами стокрот вільніша і сильніша за своїх катів, котрі нині – поки що – на волі.

Брутальна розправа над Юлією Тимошенко поставила під загрозу підписання Угоди між ЄС та Україною про асоціацію. Підписання угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, заплановане на грудень 2011 року, також може бути відкладене, що призведе до вкрай тяжких наслідків для нашої країни у сфері інвестицій та торгівлі.

Куди ведуть Україну ці брейгелівські сліпці? До цілковитої ізоляції. До сталінського концтабору – вже не лише для Тимошенко, а для всієї країни. Януковичі його оточення, всупереч волі українців, замуровує двері до цивілізованого світу, його цінностей, законів і правил. Вони беруть на себе страшну відповідальність за позбавлення майбутнього цілої країни, цілих поколінь наших співвітчизників.

“Українська влада при президенті Януковичу досягла тривожного антирекорду у погіршенні стану демократії та верховенства права”, – заявили представники Сенату США.

Владці, читайте нашого великого Шевченка. Це вам говорить він крізь товщу століть:

” Схаменіться! Будьте люде,
Бо лихо вам буде.
Розкуються незабаром
Заковані люде,
І дим хмарою заступе
Сонце перед вами,
І навіки прокленетесь
Своїми синами! “.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.