Лукашенко готується до війни?

Білоруський лідер довго вичікував, перш ніж відреагувати на смерть друга Каддафі. Незмінний білоруський лідер виступив з низкою заяв та ініціатив щодо зміцнення обороноздатності країни. Поштовхом для них став безславний кінець лівійського диктатора Муаммара Каддафі, колишнього союзника та друга Лукашенка.

На осмислення долі полковника Каддафі у Лукашенка пішло близько двох тижнів. Події 20 жовтня у далекий Африці, у місті Сірт, Лукашенка прокоментував 4 листопада. Це сталося на Гожському полігоні у Гродненській області, де Аляксандр Лукашенка разом із 7-річним позашлюбним сином Миколою (обоє в камуфляжній формі та з маршальськими погонами) проводили командно-штабні навчання з територіальної оборони.

“Генерал-губернатори”

Лукашенка наказав створити додаткову армію територіальної оборони – 120 тисяч вояків запасу, за кожним з яких буде закріплено персональне озброєння.

Командувати ними мають губернатори 6-ти областей та голова виконкому Мінська, яким Лукашенка надав звання генерал-майорів, хоча декторі з них у війську взагалі не служили. Їх тут же назвали “генерал-губернаторами”.

Лукашенка 17 років дозволяє собі неординарні кроки та заяви, і білоруси до цього звикли.

Але останні його слова викликали хвилю коментарів та оцінок на форумах білоруських сайтів, що стало своєрідною колективною експертизою. Далі заяви Лукашенка коментують читачі сайту “Хартия-97”. Деякі надто яскраві персональні оцінки пана Лукашенка замінено на більш нейтральні.

“Гірше, ніж фашисти”

Лукашенка:”Скоєно агресію, вбито керівництво країни, не тільки Муаммара Каддафі. При тому, як вбито? Ну, застрелили б, в бою б загинула людина, але над ним знущалися, стріляли, пораненого гвалтували, крутили голову, руки викручували, а потім – замучили. Гірше, ніж фашисти в свій час”.

“Так, судячи по деталізації картинки, пацієнта здорово пробило. Значить, знову буде кататися по підлозі і ридати, що ніхто його не любить. У листопаді у нього завжди напади”. Відвідувачі форуму: “Він варнякає, що над “Каді” знущалися, він прекрасно розуміє, що над ним розправа буде більш жорстка”. “Так, судячи по деталізації картинки, пацієнта здорово пробило. Значить, знову буде кататися по підлозі і ридати, що ніхто його не любить. У листопаді у нього завжди напади”. “Так у камерах твоїх, Саша, роблять те ж саме: крутять голову, викручують руки-ноги, знущаються, вербують, вчать зраджувати, як фашисти. Хіба ти не знаєш про це?”

Білорусь у кільці ворогів Лукашенка:”На нас постійно тиснуть, дорікають у недостатності свободи слова, плюралізму. Мету Заходу видно неозброєним оком: їм потрібно розхитати ситуацію в Білорусі, відрізати її від активної участі в міжнародних суспільно-політичних процесах, а потім включити в сферу свого впливу”.

“Мету Заходу видно неозброєним оком … Мету АГЛ (Лукашенка) видно неозброєним оком – будь-якими шляхами зберегти довічно особисту необмежену владу”. “А дитину шкода. Знову тягає Колю на навчання. Чому він украв дитину у матері? Треба подати на нього до суду”.

“Лукашенка! Я до тебе звертаюся, пацана свого пожалій. Такого ж “повернутого” ​​виростиш, як сам!”

Підступні плани ЗаходуЛукашенка: “Основні баталії розгортаються на міжнародних форумах, а рішення про напад на чергову країну приймається в кулуарах, вузьким колом зацікавлених осіб. Обов’язковими елементами стають інформаційні атаки, дестабілізація обстановки, роздування протестних настроїв серед населення. Потім, на певному етапі, підключаються сили спеціальних операцій. Вони, під прикриттям” народних “хвилювань, спільно з” п’ятою колоною “, завершують розгром тієї чи іншої країни”.

Відвідувачі форуму: “Mені здається, час його хворих фантазій вірно йде до завершення. Сюди ніхто не піде з військами просто так … Найстрашніше, що він може зробити, – це розв’язати війну проти народу. І ось тут, щось мені підказує, ось ця білоруська аморфність нас і врятує. Інтуїція мені підказує – впаде він у свою ж яму”.

“Так дарма він так лякається. Нічого і ніколи тут не відбудеться. Не тіште себе ілюзіями. Терпіння у білорусів безмежне. Так що даремно самозванець метушиться”.

“Це страшна диявольська спокуса божевільного маніяка, кошмарний сон наяву! Як ми дожили до цього, як?! Прокиньтеся, ЛЮДИ! Рятувати дітей і МАЙБУТНЄ!”

“Ми, нащадки партизан, людей, які боролися з ворогом заради блага своїх дітей та онуків, які зараз здали країну реінкарнації Гітлера і боягузливо плазуємо перед ним і його слугами… Прокинетеся ви чи ні? Вам не соромно за рабське існування?”

Армія територіальної оборониЛукашенка: “Попереду можуть бути непрості часи. Наше завдання – забезпечити стабільність у місті, районі, на підприємстві. Сьогодні немає надзвичайних ситуацій. Але наше завдання – навчатися. Тоді ми будемо готові відбити будь-яку агресію. І ніхто сюди не полізе, коли народ буде здатний забезпечити свою безпеку”.

“Щось не зміг пояснити, а від кого ми повинні захистити свій клаптик землі? Кого ми повинні боятися в цю хвилину? Хто хоче поневолити нашу державу? Остання війна закінчилася понад 60 років тому”. “Відповідаючи на питання, з ким ми повинні воювати, формування територіальної оборони вже в другу світову могли протистояти регулярним військам тільки з величезними втратами. У сучасній війні, тим більше проти НАТО, ці формування взагалі не можна розглядати як боєздатні. З урахуванням цього можна сказати, що Лукашенка або мислить термінами 40-х років ХХ століття, або ці формування призначені для боротьби з повстанцями у разі громадянської війни по лівійському варіанту, тобто проти власного народу”.

“А цікаво, у разі збройного конфлікту командувати будуть нові генерали чи все ж таки кадрові військові. Мені здається, що нові по тилах будуть тушонку жерти, а в мирний час брязкальця на груди вішати”.

“Як “військова людина, що служила в кращій частини радянського союзу”, планує використовувати 120 000 партизанів з автоматами і кулеметами проти авіації НАТО? З нього головнокомандувач як з Ладутька (мер Мінська) генерал”. “Якщо на нас нападуть – я відразу перейду НА СТОРОНУ ВИЗВОЛИТЕЛІВ”.

Міліції забути про пристойність!

Лукашенка: “Міністерству внутрішніх справ – припиняти діяльність екстремістських осіб. Міністр внутрішніх справ повинен забути: пристойно, не пристойно, як про нас подумають. Необхідно жорстко реагувати на будь-які дії. Головне – забезпечити порядок в країні, діючи строго у відповідності з законом і логікою розвитку нашого суспільства”.

“А не дай Бог, вирішать, що ми чинимо непристойно!”, — думали мєнти, б’ючи мирно сидячого на лавці інваліда та ламаючи ноги дівчатам. А зараз “озиратися на пристойності” не будуть– скінчилася для всіх нас лафа! Щодо “порядку в країні відповідно до оновлених законів”– зрозуміло, але хто буде визначати “логіку розвитку нашого суспільства”? Невже сам?!!”

“Логіка розвитку нашого суспільства по-лукашенку очевидна – захист життя однієї людини і його сім’ї, незважаючи ні на що, тобто ні на інтереси народу, ні на інтереси держави. Економічний крах Білорусі змушує його йти на реформування армії, якій він не довіряє, і створювати ополчення з бізнесменів-чиновників на допомогу армії ментів і гебістів. Таким чином він вбиває відразу двох зайців – скорочує діючу армію, яку треба годувати, але якій він не довіряє, і створює нову армію, яка годується сама, і якій він поки ще більш-менш довіряє. Це може говорити тільки про одне, що прекрасно бачачи, куди він привів країну, він почав організовувати свій захист від народу”.

КДБ – діяти!

Лукашенка:”КДБ у нас занадто багато аналізує, знає, доповідає. Я чекаю конкретних дій”.

Відвідувачі форуму: “Це він натякає на 30-40 роки? Іншими словами: даєш Великий Терор!”

“ВИ ЩЕ НЕ В ТЮРМІ? Це не ваша заслуга. ЦЕ НАША НЕДОРОБОТКА. Ми йдемо”.

“Відкрита вимога: основне завдання КДБ – не забезпечення безпеки держави, а терор проти свого населення. Як там говорив Ленін? – “Розстрілювати, не влаштовуючи ідіотської тяганини!”

“Йому сниться, як НКВД у воронках ночами людей в підвали на розстріл звозить, а трупи ночами в ямах за містом закопує. Це він “конкретними діями” називає?”

“Так в КДБ у нас, виявляється, аналітики служать, а ми думали, судячи по” конкретних діях”, що дурні! Страшно навіть подумати, якими ці “дії” стануть після “посилення аналітичної роботи”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.