Президент “жжот”

Українська преса у новому році повідомляє деталі нової тюремної прописки та побуту Юлії Тимошенко, зазначає негласну заборону на розміщення телепародіі на президента Януковича на популярному українському сайті, наводить дані про жертви новорічних свят.

Опозиційно налаштована газета “Україна молода” переказала телепародію каналу TVi на новорічне звернення Президента Віктора Януковича. Пародія називалася “Яник жжот. Новорічне звернення” і була показана за 10 хвилин до самого виступу глави держави. “Чоловік, трохи схожий на Віктора Федоровича, схожим голосом говорив про перемоги особисті та родинні”.

“Моя сім’я вже контролює міліцію, податкову, Генпрокуратуру, Нацбанк тощо. Як-то кажуть, усі життєво важливі для нас органи”, – казав персонаж. Газета наводить ще кілька ключових цитат з “виступу”.

Про вибори: “Хто не погодиться з підрахунками, буде зазіхати – повідбиваємо руки”.

Про законодавство: “Ми не міняємо законодавство під одну людину. Під одну людину ми міняємо лише Конституцію та життя всієї країни”.

Кілька разів про Тимошенко: “Тимошенко сидить, і надовго!”. Відео пародії можна переглянути на нашому сайті, воно поряд, але заборонене на найпопулярнішому українському сервісі зберігання інформації ex.ua.

Отже, пропонуємо вашій увазі ВІДЕО каналу ТВІ – дивіться, як наш Г.Афнюкович “жжот”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.