Oпозиція у ПАРЄ просила санкцій проти ґанґстерського режиму, а не проти України

Якщо ПАРЄ застосує санкції відповідно до своєї Резолюції, то вони стосуватимуться низки посадових осіб, а не в цілому України. Про це сьогодні на прес-конференції у Страсбургу заявив заступник лідера партії “Батьківщина” Григорій Немиря. “Такі санкції мають бути вікалібровані і спрямовані на тих, хто порушує зобов`язання, позбавляє політичниx опонентів рівності і змагальності.

Ми як опозиція говоримо про санкції проти режиму та його представників, і ми не говоримо про санкції проти України”, – сказав пан Немиря.

Серед санкцій, які можуть бути, за його словами, це призупинення права голосу української делегації в ПАРЄ. Крім того, можуть бути запроваджені такі дії як заморожування фінансових активів тих виконавців та замовників певних політичних дій, заборона на видачу віз тощо. Пан Немиря наголосив, що в першу чергу, це стосуватиметься працівників прокуратури, суддів, які ухвалювали неправомірні рішення, керівників місцевих органів влади та вищих посадовців – від Президента до членів уряду.

Григорій Немиря також додав, що опозиція не лобіювала санкції проти України. “Ми лобіювали заходи, які б зробили цю Резолюцію ефективною”, – сказав він. При цьому Немиря наголосив, що відповідні заходи можуть бути застосовані вже у квітні поточного року.

За словами Немирі, за дві ключові поправки до Резолюції щодо санкцій та звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко та інших опозиціонерів не голосували лише делегації Азербайджану, Вірмені, Туреччини та частково Росії.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.