Януковичу в Давосi продемонстрували повну невідповідність його політичної та 200кг живої ваги

200 кілограмовий президент Янукович ніяк не може зрозуміти, що те, що він робить з країною і своїми політичними опонентами обов’язково буде оцінено, і це буде мати певні наслідки. І в першу чергу для нього та для його оточення. Але, на жаль, він не зупиняється. Можливо він розуміє, що Юлія Володимирівна є його основним конкурентом, котрий випереджує його по всіх рейтингам, і він можливо з переляку намагається пертворити сімь років позбавленя волі для Юлі на дванадцять, обдурюючи все українське суспільство, розповідає байки.

Це називається маніпуляцією суспільної свідомості. Про це в ефірі п’ятого телеканалу сказав народний депутат від партії «БЮТ-Батьківщина», адвокат Сергій Власенко.

У страху перед рішеннмя Європейського суду з прав людини, де зараз зосерджені матеріали по справі Тимошенко, за вказівкою Банкової, СБУ сфабрикувала іншу справу, і поспішає винести по ній вирок, замість попередніх семи років позбавлення волі тепер дванадцать років.

В Україні все залежить від волевиявлення Януковича: функціонування судової системи, виконавча гілка влади, парламент.

«Янукович може розповідати в Європі байки про те, що він ні на що не впливає. Він може говорити європейським дипломатам, які, за моїми переконаннями, йому також уже не вірять», – сказав Власенко.

«Свідченням того є те, що зараз Янукович, перебуваючи в Давосі, показав рівень своєї політичної ваги. Ця вага виявилася пуховою, адже він потрафив домовитися про зустріч лише с паном Каськівим і Арсенієм Яценюком під час экономічного форуму в Давосі», – зауважив пан Власенко, ще напередодні саміту.

Навряд чи пан Власенко сильно помилився, Януковичу ще вдалося зустрітися з двома президентами. Ними виявилися президент Азербайджану та колишній президент Польщі Алєксандр Квасьнєвскі. Пан Квасьнєвські тільки вступив у дебати з Януковичем висловлюючи повне нерозуміння його політичної поведінки, яка несумісна з його заявами про демократичні цінності для України, на які цивілізовані країни реагують як на “водіння за ніс” Європи та цілого світу.

Тим часом, Президент Польщі Броніслав Комаровський під час вітання з Януковичем, аж відсахнувся від нього. Було видно, що для нього ця зустріч стала цілком неприємна і неприйнятна, і не тільки зустріч.

Президент Азербайджану Iльхам Алієв тримався цілком холодно і обережно. При цьому Янукович у черговий раз намагався обговорити з Алієвим тему поставки скрапленого газу з Азербайджану в Україну, не маючи навіть терминалу, а тільки все той самий райдужний проект на його будівництво. Очевидно ця пустопорожня бесіда, цілком здивувала Алієва, як господарника і керівника своєї країни, на відміну від Януковича. «Це нижче людської гідності зустрічатися з диктатором», – так сказав Сергій Власенко.

Янукович опинився у становищі людини, з якою ніхто не хоче мати справи. За все у цьому житті треба платити.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.