Поки Азаров закликає українців “затягнути паски”, його син шикує у Відні

Поки влада вирішує, що робити з європейським вибором для України, свій персональний “європейський вибір” януковичівські чиновники вже зробили. У існуючій реальності, дипломатичні паспорти дозволяють їм відвідувати Європу без шенгенських віз. Родичі чиновників не просто відпочивають за кордоном або лікуються там. Вони вже там просто … живуть.

“Українська правда” знайшла житло сина Азарова в одному з найпрестижніших районів Відня.
В останні роки Австрія користується популярністю серед українських чиновників. Її облюбували для реєстрації свого бізнесу перший віце-прем’єр Андрій Клюєв та олігарх Дмитро Фірташ. Крім того, у Австрії ховає сліди своєї причетності до поцупленого “Межигірря” сім’я Президента Януковича.

Але справжньою несподіванкою стало виявлення у Відні слідів сімейки Азарова, який так любить закликати нас украинців до економії та переходу на підніжний корм.

“Українська правда” якось дізналася про австрійську прописку Олексія Азарова, з початку зацікавилася австрійським Фондом “Стабільна Україна”, який відомий завдяки розміщенню білбордів у Києві під слоганом “Реформи необхідні”. У трійку “великих реформаторів” увійшли екс-прем’єр Великоїбританії Маргарет Тетчер, польський екс-віце-прем’єр Лешек Бальцеровіч і … Микола Азаров.

На сайті цього фонду було висвітлено трьох членів спостережної ради – нібито найнятого экс-канцлера Австрії Альфреда Гузенбауера, голову Національного олімпійського комитету Сергія Бубку, а також у спостережній раді числиться голова українського представництва фонду Наталія Шейко. Але про його реальних австрійських керівників не було сказано ані слова.

Тому “Українська правда” здобула в Австрії офіційну виписку про власників Фонду “Стабільна Україна”, котрий досить активно піарить пана Азарова. Як виявилося, організацію було зареєстровано у Відні більше року тому, у грудні 2010 року.

Насправді ця структура не є ніяким фондом, а є товариством з обмеженою відповідальністю, яке має уставний капітал 35 тисяч євро.

Під першим номером у списку керівників австрійської структури визначено єдиного сина прем’єра Азарова Олексія. Тому зарахування діючого прем’єр-міністра України до числа європейських реформаторів, як це зображено на білбордах, можливо вважати сімейною подякою.

У виписці з реєстру австрійських підприємств зафіксовано: син українського прем’єра проживає не в Україні, а на одній з тихих вулиць у XVIII районі міста Відня. Його адреса – Pötzleinsdorfer Straße, 152-156, окремий і найбільший корпус 3.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.