МВФ та США не підтримує недемократичні країни(ВІДЕО реп про Януковича)

Міжнародний валютний фонд може не дати Україні кредит, якщо вона не дотримуватиметься демократичних принципів. Про це заявив заступник держсекретаря США Філіп Ґордон у показаному в неділю інтерв’ю телеканалу ТВі. «Коли країна порушує демократичні принципи, міжнародним організаціям, навіть суто фінансовим, стає складно таку державу підтримувати.

Особливо за умов, коли багато інших країн намагаються отримати кредити МВФ. Україні буде складно отримати доступ до засобів Міжнародного валютного фонду, в разі якщо в країні будуть порушуватися демократичні принципи, заявив заступник державного секретаря США Філіп Гордон.

Заступник держсекретаря США відвідав Київ минулого тижня. Він мав зустрічі як з опозиціонерами, так і з представниками влади, зокрема, Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим і головою Адміністрації Президента Сергієм Льовочкіним.

Виступаючини на каналі ТВІ пан Гордон згадав про недемократичність та агресію російської влади, яка практично поховала нормалізацію стосунків з цивілізованим світом. Кнопка “перезавантаження” з якою подорожувала на початку своєї кар’єри Гіларі Клінтон тепер опинилася на смітнику.”МВФ зазвичай фокусується на конкретних економічних показниках. Але мушу сказати, що якщо країна порушує демократичні принципи, міжнародним організаціям, навіть чисто фінансовим, стає складно підтримувати таку державу. Особливо в сьогоднішньому кліматі, коли багато країн потребують фінансової підтримки”, – сказав американський чиновник в ефірі українського телеканалу ТВі. При цьому він зауважив, що хоча формально демократія не є критерієм оцінки для МВФ, “міжнародне співтовариство буде відчувати менше ентузіазму з приводу підтримки країни, яка не дотримується демократичних принципів”.

Відповідаючина запитання про російськи впливи на Україну пан Гордон заявив: «У нас є досить різні погляди з Росією на її політику, і ми не намагаємося шукати способів уникнення цього різноголосся при висловленні своєї позиції. Одним із таких наріжних каменів є Грузія. Вважаємо, що нам вдалося налагодити з Росією кращі стосунки з багатьох інших питань, однак не за рахунок наших принципів або наших друзів. Грузія -однин із наших друзів, і в ці стосунки закладено декілька важливих принципів», – заявив Гордон.

«Ми провадимо інтенсивні та активні двосторонні стосунки. Питання про суверенітет і територіальну цілісність ми досить часто, коли зустрічаємося з росіянами, ставимо руба перед ними. І це відбувається завжди, при кожній зустрічі з представниками російської влади. Коли ми їм кажемо це – коливань чи сумнівів не відчуваємо. Ми чітко заявляємо, що бачимо таку їхню поведінку як окупацію, з якою ми, і не тільки наша країна, ніколи не змиримося», – зазначив пан Гордон.

Стосовно української влади, яка вибрала для себе щось на зразок пародії на російську політику, у неї з кожним днем зменшуються шанси на отримання фінансової допомоги і збільшується стрімкість до наближення санкцій Заходу проти януковичсько-регіонального правління.

Російська істерична реакція на виступ Фiлiпа Гордона не тільки не змусила на себе довго чекати, а відбулась у класичному для нинішньої російської політики стилі – A la “мать і б…ядь”. Депутат держдуми Серґєй Абєльцев на відео, яке можна побачити нижче, значно додав авторитету “держдупі”, з якої виліз.

Серґєй Абєльцев про Фiлiпа Гордона – він має змінити своє призвище…

 

На завершення варто зауважити, що Сергій Володимирович Льовочкін та Микола Янович Азаров виявилися значно вихованішими за свого російського колегу. Не отримавши ніякої вигоди, крім критики, від зустрічі з впливовою людиною у Білому домі вони з розумністю просто відмовчалися.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.