Дан пріказ: єму – на запад, єй – в другую сторону

Прокурорські, які фабрикували справи проти Тимошенко і Луценка, дістали підвищення із заглибленням. Дамі видали хату. Аж троє працівників Генпрокуратури вирушили керувати в «глибинку», очоливши прокуратуру Івано-Франківської області.

Так, колишній керівник Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Олександр Каліфіцький призначений прокурором Івано-Франківської області. Саме цей лицар плаща і кинджала (себто, щита і меча – здається, так виглядає герб ГПУ) вважається «человєком» Рената Кузьміна. Отого першого заступника генпрокурора, відомого не лише професійним виконанням блатняцької «Мурки», а ще й тим, що завдання Януковича «чморити» політичних опонентів виконує не лише з користю для «залізного господаря», а й із чималим задоволенням .
Каліфіцький безпосередньо і власноруч керував провадженням кримінальних справ проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Колеги відгукуються про нього як про людську особину особливого цинізму.

Заступником прокурора Івано-Франківської області став екс-начальник управління криміналістики ГПУ Владислав Грищенко, якого вважають правою рукою Каліфіцького. Саме ця солодка парочка – Грищенко – Каліфіцький – активно працювала над фабрикуванням справ проти Тимошенко й Луценка.

Першим заступником прокурора міста Івано-Франківська призначений донедавна слідчий з особливо важливих справ ГПУ Сергій Войченко. Він очолював слідчу групу, яка у грудні 2010 року заарештувала Луценка. Войченко також відомий «диктантами» для свідків та перекручуванням їхніх показів, що з’ясувалося під час суду над Луценком.

Людина з красномовним прізвищем Нечвоглод у грудні 2011 року призначена на посаду заступника прокурора Чернігівської області. Нагадаємо, що Олександр Нечвоглод був слідчим у «газовій справі» Юлії Тимошенко. Як свідчать «матеріали слідства», цей один так старався гарно прислужити, що «працював» і на Великдень, і у вихідні, слідчі дії проводив опівночі, а експертизи замовляв і проводив у день, відсутній в календарі – 31 квітня. Це він підкладав у матеріали «справи» Тимошенко чисті папірчики замість показів свідків, і він-таки вигадав міфічні «збитки» НАК «Нафтогаз України».

Колишній слідчий Служби безпеки України Микола Грабик після винесення вироку Тимошенко був призначений керівником слідчого відділу СБУ в Харківській області. Вочевидь, для убивства двох зайців: і підвищення сяке-таке, і щоб мордувати Юлію Тимошенко новими вигаданими «справами», не треба у відрядження до Качанівської колонії аж із Києва їздити. Цей «дзержинець» брав активну участь у розслідуваннях, пов’язаних із процесами проти колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка, колишнього керівника митниці Анатолія Макаренка, а потім безпосередньо керував слідчими діями в газовій справі проти Юлії Тимошенко.
Поки тривали «розслідування», був заохочений званням майора юстиції та… орденом «За мужність» III ступеня. Справді, це ж яка потрібна мужність, щоб дивитись у вічі екс-прем’єру, «шиючи» їй липову справу!

Не залишилася поза увагою господарів і дамочка. Окрім безкоштовної реклами на телеканалах під час «суду» над Юлією Тимошенко, прокурорку Лілію Фролову вдовольнили й цілком матеріальним способом: кажуть, після завершення процесу речниця Банкової «з гуртожитку переселилася в добре влаштовану квартиру».

Найближчим часом, гадаємо, суспільство дізнається про «покращення життя вже сьогодні» й для решти прокурорських посіпак у справах проти опозиціонерів. Полинуть наші воронята на підвищення, скоріш за все, до західних теренів, аби в переддень виборів «почути кожного» з невдоволених, які підтримуватимуть опозицію, протистоятимуть фальсифікаціям, мітингуватимуть і чинитимуть інші неподобства, заважаючи Януковичу остаточно хапнути Україну «для людей». Янукович і компанія, вочевидь, досі вважають, що в Західній Україні їх найбільше. Невже досі не допетрали – найпалкіші їхні «прихильники» – у них за спинами, в рідних донецьких степах. І, здається, вже з вилами.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.