ЦАХАЛ знищив ракетну майстерню у секторі Газа

ВПС ЦАХАЛу уразили об’єкти терористів в секторі Газа у відповідь на ракетні обстріли півдня Ізраїлю,які нагадають обстріли Донбасу. Приблизно о 22:30 за ізраїльским часом у останню суботу квітня, ввечері, військова авіація атакувала майстерню з виробництва, наданих Росією боєприпасів, у секторі Газа. Прес-секретар ЦАХАЛу повідомив, що відбулося пряме і точне попадання у ціль.

Другий напад відбувся коло 01:45 ночі з суботи на неділю. На цей раз цілями були террористична база і сховища зброї. Як і в попердній раз прямим попаданням усі цілі були вражені і зруйновані. Всі літаки благополучно повернулися на свої бази.

За останні дні палестинскі терористи, яких фінансово і матеріально підтримує Іранська влада, провели запуски щонайменше шести ракет у бік південних районів Ізраїля. У тому числі під диверсію підпав військовий патруль ЦАХАЛу, після чого армія оборони Ізраиля (ЦАХАЛ) перейшла у режим підвищеної бойової готовності і відповіла танковим вогнем.Точки ракетного обстрілу були уражені, але ні серед цивільних, ні серед військових постраждалих не було. Зрештою і випущені ракети, які розірвалися на півдні Ізраїлю, не вчинили ніякої матеріальної щкоди і, на щастя, постраждалих ізраїльтян також не було.

За повідомленнями прес-служби внутрішньої розвідки ШАБАК осианнім часом палестинські терористи активізувалися за стимуляції Іранської влади, яка себе об’явила ворогом Ізраїлю №1.

Іран не хвилюють санкції

Санкції Заходу проти Ірану ніяк на нього не вплинули. 16 лютого під час візиту на Кіпрі прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив: «Всі бачили, що ісламська республіка відткрито кидає виклик всьому світу, демонструючи свої ядерні амбіції. Ми не можемо дозволити, щоб режим Аятолли обзавівся ядерною зброєю. Нпаші збройні сили готові протистояти мусудьманським загрозам християнського світу». Пан Нетаньягу прокоментував репортаж держівного ТБ Ірану, в яуому президент Ахмадінеджад оглядав перед телеоб’єктивами нові центрифуги зі збагачення урану і лінію по виробництві топливных стрижнів для ядерного реактора.

В ході поездки Нетаньягу зустрівся з президентом Кіпру Деметрісом Крістофіасом, лідером опозиції Нікосом Анастасіадесом і членами уряду. Метою візиту було надання імпульсу на розвиток стосунків добросусідства і співробітництва Ізраилю та Кипру у різних галузях про військову співпрацю пресі нічого не повідомлялося.

Це перший візит глави ізраільского уряду на Кіпр за останні 63 роки. Таким чином Ізраїль знаходить дедалі більшу підтримку у світі як бастіон омусульманення світу.

Останні бойові дії ізраїльської армії свідчать про готовність протидіяти власною агресією агресивності іранської влади, отримуючи дедалі більшу міжнародну підтримку.

МЗС Великоїбританії пропонує Ізраїлю не завдавати покищо удар по Ірану

Міністр закордонних справ Великоїбританії Вільям Гейґ висловив думку, що Ізраїлю покищо не варто наносити удари по іранских ядерних об’єктах.

«Я не думаю, що на данный момент Ізраїль, як і всі наші країни світу, має подивитися, чи отримає успіх наша нинішня тактика: сукупність санкцій і економічний тиск на Іран з готовністю переговорів», – додав він. у інтерв’ю ВВС .

Водночас, пан Гейґ попередив, що як тільки Іран отримає доступ до ядерної зброї, в регіоне цілком може початися війна.«В таком випадку або на Іран нападуть, і тоді почнеться війна, або ми станемо свідками чогось на зразок холодної війни». Пан Гейґ підкреслив, що, розглядає разом з Ізраїлем всі можливі варіанти рішення іранської проблеми, у тому числі і військовий. При цьому, він віддає перевагу вирішенню цього питання мирним шляхом – на переговорах. Воднрчас голова Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США Мартін Демпсі як і міністр Вільям Гейґ вважають недоцільними військові акції Ізраїлю проти ядерних об’єктів Ірану. Як наголосив Демпсі в інтерв’ю CNN, Ізраїль має можливість завдати удар по іранських об’єктах, однак навіть у цьому випадку Тегеран відкладе реалізацію своєї ядерної програми «лише на пару років». Демпсі, і Гейґ у своїх інтерв’ю зазначили, що, на їхню думку, Іран має відчути дію санкцій, запроваджених США і Євросоюзом, водночас, до певної межі, світова спільнота має продовжувати тиснути на Тегеран дипломатичними методами.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.