Влада під видом посмертного донорства потрошитиме живих людей

Українці не готові до впровадження запропонованої Міністерством охорони здоров’я ініціативи обов’язкового посмертного донорства – воно, враховуючи те, шо українці мають владу паханату, може бути прижиттєвим випотрошуванням людини. Це є черговим підтведженям гасла “Україна без людей”, але тільки для людей Януковича.

Зміни до законів, що готує відомство, передбачають: у кожної людини, яка за життя не відмовилася віддати свої нирки чи серце, по смерті їх можуть забрати навіть без згоди родини. Нині закон вимагає, щоб родичі підписали дозвіл на трансплантацію.

Головний трансплантолог МОЗ України Олександр Никоненко зазначає, що все це дуже складно в моральному плані, “коли людина гине і тут виходять і запитують, чи згодні родичі віддати органи, коли вони ще сподіваються, що людину можна врятувати”. Презумпція згоди на донорство діє у понад третині країн світу. Але майже завжди вимагає ще й погодження родини. Жертвувати органи людей закликають у церкві та через соціальну рекламу. Однак окрім релігійних та етичних проблем, є і медична, зазначає представник Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

“Наскільки сьогодні український медичний працівник, лікар, готовий або може підтвердити, що донорський орган може бути забраний? Чи дійсно людина-донор вже не потребує цього органу?”, – запитує заступник голови представництва ВООЗ в Україні Ігор Поканевич.

Коли Р-П звернувся до певної групи медиків професіоналів, вони запідозрили, що цей закон може розв’язати руки чорним і злочинним трансплантологам,коли ще з живої і молодої людини можна видалити внутрішні органи , а потім труп віддати родині.

Лікарі, як професіонали стверджують, що внутрішні органи видалені навіть зі свіжого трупа навряд чи коли небудь запрацюють в іншому організмі з причини порушення капілярного кровообігу на грунті повного мікротромбозу дрібних судин. Виходячи з цих міркувань під ніж можуть попасти ще живі люди яких наперед зарахують до покійників. Тому без попередніх домовленостей з донорами та їх родинами видалення внутрішніх органів буде кримінальним злочином згідно з міжнародним цивілізованим правом.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.