«Наслідуймо приклад своїх героїв. Будьмо сильними і згуртованими»

Виступ Олени Бондаренко (БЮТ-«Батьківщина») у Верховній Раді, 8 червня 2012р. Два дні тому оголошено про присудження міжнародної премії імені нескореного лицаря українського духу Євгена Концевича. Засновники премії – представники України, Сполучених Штатів, Канади, Норвегії, Росії.

Євген Концевич – один із правдивих символів українського шістдесятництва, яке стало в проломі за волю України. В номінації “Література” премія присуджена великій українській письменниці Ліні Костенко, в номінації “Політика” – лідерові української опозиції, героїчній людині Юлії Тимошенко.

Це справді дуже символічна подія. Євген Концевич, будучи з юних літ прикутим тяжкою хворобою до ліжка, впродовж усього свого життя виявляв дивовижну міць духу, незламність і послідовність у боротьбі за волю України. Його життя було прикладом мужності, гідним наслідування. Так само нині Юлія Тимошенко, яку діючий режим Януковича незаконно, неправедно ув’язнив (оперуповноважена з прав людини не бачить в цьому ув’язненні політики), а тюремні посіпаки довели до тяжкої хвороби, – Юлія Тимошенко залишається прикладом боротьби за свободу і справедливість, за право людини на власну гідність і право нації на захист своїх святинь, серед яких рідна державна мова.

Режим Януковича знищив будь-які надії українців на нормальне життя. Замахнувшись на державну мову, наперсточники від влади маніпулюють інстинктами моїх земляків-східняків, бо розумом мешканці Донбасу давно вже не сприймають облудників, які невтомно покращують життя хіба що власне та своєї родини. Спекуляція на діткливому для суспільства питанні – це і намагання відволікти увагу людей не тільки від соціального занепаду, а й від політичних репресій, тиску на опозицію, нищення вільного слова і думки. Це намагання відвернути увагу від репресій стосовно Юлії Тимошенко.

Вкотре Україну розколюють, українців розсварюють і за лаштунками протистояння розграбовують народне добро, катують і нищать оборонців народу, душать сльозогінним газом і б’ють кийками сміливців, які виходять на захист своєї мови, країни, свободи.

Наслідуймо приклад своїх героїв. Будьмо сильними і згуртованими.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.