Валерій Лебедівський: «На бій з владою мене покликали мої виборці – йду щоб перемогла опозиція»

Один із відомих Києву демократів-мажоритарників Валерій Лебедівський, який у 2002 році виграв округ у столиці, перемігши провладного кандидата Л. Парцхаладзе та величезний адмінресурс, зареєструвався як самовисуванець по своєму рідному 223 округу у Шевченківському районі м. Києва.

«З початком виборчої кампанії я отримав шквал дзвінків знайомих, мешканців Шевченківського району про те, що фактично округ «здали» провладному кандидату через низький потенціал узгодженого від опозиції кандидата-свободівця. Проблему підігріли журналісти та експерти, об’єктивно висвітливши ситуацію на окрузі. Я розумію: існує очевидна загроза програти округ владі. А з нинішнім режимом боротися треба вже сьогодні, бо, якщо так розбазарювати округи, майбутнього в принципі може не бути. І я прийняв рішення: йду, щоб перемогла опозиція.»

Довідково: усе життя і публічна політична кар’єра Валерія Лебедівського пов’язані із Шевченківським районом: з 1990 по 1994 роки – депутат Шевченківської районної ради, голова фракції демократичних сил; у 1998 – 2002 роках – депутат Київради від Шевченківського району, голова фракції РУХу. У 2002 році по цьому округу був обраний народним депутатом від НРУ.

Слід зазначити, що щоразу, балотуючись у депутати до районної, міської та верховної ради по Шевченківському району, Валерій Лебедівський отримував переконливу підтримку виборців. Це засвідчує про його виняткову відповідальність перед людьми, що так рідко зустрічається в політиці.

Політичну позицію завжди мав послідовну: демократ за суттю, у 1989 році разом із В’ячеславом Чорноволом брав участь у створенні Народного Руху, у 2005 році виступав категорично проти розколу помаранчевого табору, у 2009 році заявив про без альтернативність кандидатури Юлії Тимошенко як єдино можливого переможця від демократичних сил.

Маючи великий досвід роботи на політичних та державних посадах, досконало знає не лише проблеми району та Києва, а й загальнодержавні проблеми управління. За весь час роботи на політичних та державних посадах ніколи не був причетним до жодних корупційних схем і скандалів.

Попри те, що не займався само піаром, у Шевченківському районі серед кандидатів є одним з найвпізнаваніших.

Довідково: За репрезентативним опитуванням, вісім з десяти людей на вулиці відповіли, що чули і знають цю людину, а п’ять із десяти – що пізнають на вулиці, вітаються і при нагоді спілкуються.

Нагадуємо, що навколо 223 виборчого округу у змі точилася дискусія: чи здала опозиція цей округ, виставивши проти В.Пилипишина слабкого кандидата від ВО «Свобода».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.