Шашкін у Німеччині готує два грузинських батальона до боїв у Афганістані

Дмітрій Шашкін, 100-відсотковий росіянин за походженням, протягом 3-х останніх років був міністром освіти Грузії його було відзначено як досить ефективного керівника всіх галузей освіти Грузії та справжнього патріота країни у якій він народився. Характерною рисою для пана Шашкіна були його прагненя для розвитку двомовності Грузії, де він досягнув великого прогресу – нинішня молодь добре знає дві мови, грузинську та англійську і на відміну від старшого покоління майже не говорить російською.

Президент Грузії Михаїл Саакашвілі завжди цінував пана Шашкіна, як грузинського патріота, тому недавно призначив його міністром оборони Грузії.

Для порівняння варто згадати українського міністра освіти Дмитра Табачніка який має іудейське походження але виступає в освіті України як радикальний російський націоналіст таким чином пан Табачник демонструє свою, далеко не єврейську, продажність Кремлю.

 

Новопризначений міністр оборони Грузії Дмітрій Шашкін 1 серпня організуваав, а потім відвідав американську військову базу в Німеччині «Хоенфельс», де військовослужбовці двох грузинських батальонів отримали можливість для спеціального віськового тренування перед відправкою у Афганістан.

В Об’єднаному багатонаціональному центрі підготовки США для участі у Місії за сприяння миру в Афганістані проти радикальних ісламістських бойовиків-талібів проходять підготовку війсковослужбовці 32-го батальону Третьої піхотної бригади і 12-го батальона Першої піхотної бригади Міністерства оборони Грузії.

Два батальони, 32-й і 12-й , як добровільних учасників місії НАТО буде відправлено до Афганістану повторно, тим часом, цього року Грузія збільшує чисельність свого військовоого контингенту в Афганістані до 1600 людей у рамках місії під егідою НАТО, у результаті Грузия стане такою державою, яка хоч і не є членом НАТО, але від неї у Афганістані буде служити найбільша кількість військових, які майже стовідсотково є добровольцями, що підписали контракт на бойові дії.

Як повідомив, кореспонден РП у Тбілісі Ґіві Орденідзе, Грузiя, втратила 17 солдатiв після того, як вона у листопаді 2009 року приєдналася до місії НАТО мета якої – сприяння миру у Афганістані, де війну проти уряду нинішнього президента Хаміда Карзая затіяли ісламістські радикали таліби, яких фінансували Пакістанські та Іранські ісламісти. Участь грузинських вояків у бойових діях в Афганістани сприяє значному підвищенню боєздатності армії, якої на було у цій мирній країні до серпневої війни Росії проти Грузії. Невдовзі коли Грузі стане членом НАТО і буде мати дієздатну армію тоді, можливо, Росія перегляне свою окупаційну політику стосовно Гоузії, яку Європа та Америка різко та жорстко засуджує. Не виключено, що така політика Росії може призвести до серьозного конфлікту з НАТО після зміни президента у США.

Як повідомляв, РП кандидат у президенти США Мітт Ромні, на відміну від Обами, не раз заявляв, що ні у який спосіб і ні в чому не буде підтримувати нинішню політику Путіна, Лукашенка і Януковича. Не мало західних політологів вважають, що політика Путіна щодо відновлення СРСР відновить “Холодну війну”, від якої може постраждати “блакитна влада” та загарбана нею Україна.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.