Світ сумує – перша людина, яка ступила на Місяць померла

У США помер астронавт Ніл Армстронґ – перша людина, яка ступила на поверхню Місяця. Раніше цього місяця 82-річний Армстронґ був прооперований через проблеми з серцем. У листопаді 2011 року він разом з трьома іншими астронавтами був відзначений Золотою медаллю Конгресу – вищою цивільною відзнакою США.

У липні 1969 року Ніл Армстронґ очолював екіпаж космічного корабля «Аполлон-11», який мав завдання висадитися на Місяць. 20 липня він разом з колегою Едвіном Олдріном провів на природному супутнику Землі близько двох з половиною годин.

Світ співчуває США через смерть астронавта Ніла Армстронґа

Сполучені Штати зі всього світу отримують співчуття через смерть астронавта Ніла Армстронґа – першої людини, яка ступила на Місяць.

82-річний Армстронґ помер у суботу внаслідок ускладнень після зробленої йому раніше в серпні операції на серці.

Голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявив, що Армстронґ своїм прикладом «надихав усе людство». Для прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу він був символом «людського прагнення до пізнання і подолання кордонів». Зі співчуттями виступили і лідери інших держав.

Раніше президент США Барак Обама назвав Армстронґа «одним із найбільших героїв Америки». Вшанував пам’ять легендарного астронавта і кандидат у президенти США від республіканців Мітт Ромні.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.