Араби і бедуіни в Ізраїлі – Данєцкіє і рускіє в Україні

Депутат Кнессета від партії Наша Ерец Ісраель д-р Міхаель Бен Арі і голова цієї партії Барух Марзель, визнали, що аналогом цієї партії в Україні є ВО СВОБОДА, Тим часом, представники Народного Руху Ізраїлю “Дім Давида”. вважають партію Авігдора Лібермана, аналогом Партії Регіонів в Україні. Цей рух НРІ ДІМ ДАВИДА є націонал-демократичним, як ВО СВОБОДА і НРУ. У телефонній ромові з редактором РП, кандидат у депутати Кнессету від НРІ ДД Міхаелеь Павлов підтвердив, що багато його колег – справжні юдейські націоналісти, бо вони єврейчики, і тому ставляться з повагою до ОУН УПА та ВО СВОБОДА.

Візит, у місто Офакім поблизу сектора Газа, Баруха Марзеля і Міхаеля Бен Арі відбувся 25 жовтня. Депутат Кнессета від партії Наша Ерец Ісраель д-р Міхаель Бен Арі і голова партії Барух Марзель. Почесним гостем цього заходу був голова общини релігійних сионістів міста Офаким рав Мордехай Нойбергер – він був ціона(націоналіст), колись його було кинуто до тюрми за звинуваченням у організації єврейського підпілля (махтерет іхудит).

Вступну промову провів Барух Марзель. Він повідомив присутнім, що під час свого відвідування Беер-Шеви декілька годин тому бачив як, бедуінскі підлітки свистіли вслід юдейським дівчатам. Пан Барух зауважив, що подібні явища спостерігалися і в Хевроні кілька десятиліть тому, коли туди в’їхали єврейські сім’ї. Однак, в результаті виховних заходів, які проводилися прихильниками Марзеля, протягом місяця це припинилося. Барух також розповів, як він витер тілом араба, мостову який плював у його бік.

Варто зауважити, що ім’я Баруха Марзеля наводить страх на ненавистників юдейського, а не єврейского народу, які проживають у Хевроне та його околицях.

Ім’я Баруха Марзеля має майже точний український аналог – ним є Олег Тягнибок, для якого Україна зі справжнімими українцями як рідна мати, тому і його як і Марзеля ненавидять москаліруючі хахли і москалюючі євреї, для яких Україна є окупованою териториєю.

Москальськи принципи – євреї і хахлі: ” БЕЙ Жыдов – Cпасай Россию, а евреев не трожь!”. А Західна Україна з давніх часів і до нині вважає: Українці і Жиди були й досі є Брати!”.

Рік тому у газеті було описано випадок, коли араби, які поцупили у дочки Марзеля телефон і зателефонували з вимогою викупу, але швиденько повернули апарат з вибаченями, коли до них дійшло, з ким вони мають справу. На початку цього року Барух Марзель знайшов вкрадену арабами у єврейского фермера отару овець і повернув її власнику, тоді як поліція відмовилася прийняти міри до розшуку.

Другим виступив депутат Кнессету д-р Міхаэль Бен Арі. Він повідомив, що нинішній Кнессет є джерелом незаслужених благ і привілеїв для вузького кола вибраних. Таким чином, певні депутати за час нинішньої каденції десятки разів виїжжали за кордон за рахунок платників податків, при цьому цілі їхніх відряджень були не зовсім зрозумілі. Більше того – у Кнессеті засідають багато осіб, які ненавидять Ізраїль і мають бажання на загибель єврейської держави. Тільки у ізраїльскому та українському парламенті можуть засідати явні вороги держави, назразок проарабських і проросійських партій. Бен Арі зауважив, що Ізраїль перетворився де державу подібну до України, де права євреів та Українців відкидаються, а нацменьшинства отримують незаслужені блага. Араби і бедуіни в Ізраїлі – Данєцкіє і рускиє в Україні, безкарно захоплюют державні землі, ведуть незаконне будівництво, крадуть світло і воду. На рівні 70 % тяжких злочинів в країні вчиняють вони.

Багато робочих місць надаєтьсятся тільки арабам або бедуінам. Таким чином , міністр внутрішньої безпеки Аранович представник партії Наш Дім Ізраїль(НДІ), яка є за основою близька, до ніби української, Партії регіонів, Пан Аранович відомий за погромами єврейських поселень, планує ввести десятки нових ставок на наймання поліцейських посад, котрі можуть зайняти лише араби, як данєцкіє в Україні. Міхаель Бен Арі торкнувся теми регулярних обстрілів з сектору Гази: з його точки зору,тільки силове втручання може припинити терор.

Варто зауважити, що в Україні є така сама аналогія, що за свої радикальні погляди партію Наша Ерец Ісраэль було “викинуто” з блоку Національна єдність і вона тепер у січні 2013 року піде на вибори окремо.

Зокрема голова ВО СВОБОДА Олег Тягнибок на брифінгу (тут є відео)
відповідаючи на запитання ізраїльського журналіста заявив, шо звинувачення партії НДІ стосовно антисімитизму ВО СВОБОДА є абсолютно безпідставними. “Я поважаю патріотичні погляди громадян Ізраїлю, я дуже поважаю, що Ізраїль має МЗС, яке своїми заявами намагається захищати інтереси своїх співвітчизників своєї держави. Я би хотів попросити Ізраїльську сторону поважати наші патріотичні почуття. Ми не виключаємо заклику людей на вулиці у випадку масових фальсифікацій, зокрема, по мажоритарних округах”, – заявив пан Тягнибок.

Розмову вів Дмитро Басілія з Міхаелем Павловим, який народжений в Україні, зараз проживає у місті Офакім, Ізраїль.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.