Американські та українські жінки-військові хочуть мати право воювати як жінки ЦАХАЛу

Група американських жінок-військових намагається через суд оскаржити заборону воювати на передовій. З відповідним позовом Американський союз захисту громадянських свобод від імені чотирьох жінок-військових звернувся до федерального суду Сан-Франциско. Норму закону, яка забороняє жінкам воювати на рівних з чоловіками, позивачки вважають неконституційною.Вперше до суду жінки-вояки звернулися ще рік тому. У 2014 буде прийнято остаточне рішення федерального суду.

Жінки-військові становлять 14% складу американських збройних сил. Чисельність збройних сил у США дорівнює приблизно 1,4 мільйони осіб.

Спираючись на гендерну рівність, четверо жінок – молодших офіцерів збройних сил Америки та декілька українських жінок на телебаченні, в якості ефективного прикладу, навели систему призову та діяльності Ізраїльського ЦАХАЛу. Ще з 50-х років двадцятого століття в Ізраїльській армії ЦАХАЛ був однаковий рівень призову між молодими чоловіками та жінками.

З 1948, відколи було відновлено втрачену протягом цілого тисячоліття державу Ізраїль, бойові дії між арабами та євреями тривають майже 64 роки. За повідомленнями військових експертів Європи та Америки, останнім часом ЦАХАЛ виявився найбоєздатнішою армією.

Жодного разу армія Ізраїлю, де завжди була абсолютна гендерна рівність, продемонструвала світові, якими ефективними бійцями виявилися пілоти і танкісти не тільки чоловічої, а й жіночої статі. Скориставшись прецедентом Ізраїлю, військові американки вважають, що участь у бойових діях, згідно з законодавством США, сприятиме значному підвищенню рівня фінансової винагороди та пенсійного забезпечення для учасників бойових дій. Досі у Сполучених Штатах є чимало жінок-пілотів військово-транспортної та гелікоптерної авіації. Водночас жінкам заборонялося бути танкістами та пілотами винищувачів, бомбардувальників, палубної авіації авіаносців.

Пілотка винищувача-бомбардувальника F-16 ВПС ЦАХАЛу, майор Diana Lekhman літає на цьому літаку з 3 лютого 2012 року. На знімку – перший бойовий виліт 2012 року (фото Reuters).Таким чином не можна виключити, що у авто “Land Cruiser 200” загиблого головного терориста та командувача ХАМАСу Ахмета аль Джабарі потрапила ракета з літака, ВПС ЦАХАЛу, F-16. Після потрапляння ракети до цього джипа – ні від машини ні від пасажирів нічого крім дрібних уламків не залишилося. Декілька останніх днів українське телебачення у програмах про відновлення української армії наводить, як ідеальний приклад для України, найефективнішу боротьбу ЦАХАЛу за незалежність Ізраїлю та України яку багато юдеїв вважають своєю сестрою. Бо Україна як і ЕРЕЦ ІСРАЕЛЬ не може бути колонією “Імперії ЗЛА”, яка фінансує терористичний ХАМАС у палестині і РУСнацфашистів на південному Сході України..

Крім фінансової зацікавленості, aмериканські жінки-військові хочуть мати право воювати на передовій задля власної та родинної героїзації. Адже всі патріотично налаштовані люди готові боротися за честь і незалежність своєї країни. Будь-яка країна, що має свою історію, по суті, є матір’ю свого народу. Тож, вочевидь, хто не хоче захищати свою країну – не хоче захищати свою матір, дозволяючи її ворогам топтати її гідність, а то й знищувати її.

Дмитро Басілія РУХ ПРЕС

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.