Справжні ізраїльські націоналісти поважають і вітають ВО СВОБОДА

“Я осбисто бачив інтерв’ю Олега Тягнибока єврейському Києву. Провладні українські еврейчики та українці його також не дуже жалують і не поважають. Називають його фашистом та іншими образами”, – заявив у телефонній розмові з редактором РП секретар національного Руху Ізраїля “НРІ ДІМ ДАВИДА”, Рамі Суріс.

Пан Суріс процитував російською з обуренням їзраільське видання Haaretz:
“Антисемитская партия под названием “Свобода” будет основательно представлена в украинском парламенте”, – тревожится израильская Haaretz. “Свобода”, которая придерживается крайне националистических и антисемитских взглядов, кроме того, выступает против сотрудничества с Россией, подчеркивает автор. Против лидера партии Олега Тягнибока было подано несколько жалоб за расистские и антисемитские высказывания: в частности, он говорил, что Украиной управляет “москальско-жидовская мафия”.

Коментуючи це висловлювання ГААРЕЦ’а секретар НРІ ДІМ ДАВИДА Рамі Суріс заявив, що Гаарец – це крайня ліва газета. Проарабська. Проти поселенців і проти сионістів. Від імені керівників Національного Руху Ізраїлю звернувся з проханням до редакції РП опублікувати це поздоровлення: “Поставте привітання на вашому сайті від імені ДОМУ ДАВИДА”.

“Дорогі українські друзі та однодумці. Прийміть наші щирі вітання з перемогою українського національного руху на парламентських виборах. Немає кращого індикатора, ніж вільне демократичне волевиявлення народу, який віддав за українських націонал-патріотів свої голоси. Ваша перемога – знакова подія для всіх національних рухів у всіх регіонах планети. Український народ своєю історією і своєю боротьбою домігся цієї перемоги і відвоював право на свою національну державу. Наші народи проробили важкий шлях до свого національного суверенітету і нас пов’язують загальні цілі і задачі, які складаються в демократії і прогресі для наших країн.

Сіонізм, як один із перших національних рухів який добився з боями, за майже тисячу років, своєї національної держави, бачить у вашій перемозі запоруку успіху національної ідеї на європейському контіненті. Ізраільскі націоналісти впевнені, в тому, що спільними зусиллями, ми виведемо відношення між нашими народами, нашими країнами і нашими рухами, на новий рівень конструктивної співпраці”.

“Я думаю, що ми маємо погодитися, з паном Олегом стосовно напівєврейчиків (зовсім не жидів), які продалися москалям, котрі відстоюют, виключно, інтереси московських карликів Пу і Ме, котрі борються за силу Ірана і за слабкість України та Ізраїлю, а також ми не хочемо висловити жодної підтримки блакитним ґанґстерам, які ведуть себе на зразок антиізраїльських палестинських терористів – виглядають як “данєцкій ХАМАС” проти України. Вони слава Богу не обстрілюють ракетами ГРАД Київ, бо вони його грабують, як і всю Україну”, – підкркслив пан Суріс.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.