“Гоп-стоп” від Партії регіонів

Гроші, які ще не копійки й поки що лишаються у розпорядженні громадян, не дають спокою регіоналам. У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо банківських вкладів фізичних осіб, яким пропонується ввести 25% податок на доходи за депозитами фізосіб.

Ініціатор законопроекту – народний депутат-регіонал Євген Сігал (колишній БЮТівець і власник сумнозвісних еконебезпечних “Гаврилівських курчат”).

Як зазначено у пояснювальній записці до документа, законопроектом «пропонується використати досвід Російської Федерації та перенести з 1 січня 2015 року на 1 січня 2014 року застосування механізму оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді процентів на банківські вклади (депозити) понад встановлений законодавством рівень».

«Це вплине на здешевлення кредитних ресурсів комерційних банків, які надаються суб’єктам реальної економіки, підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг, що виробляються вітчизняними підприємствами, сприятиме перерозподілу використання коштів фізичних осіб на користь споживання товарів і послуг вітчизняних підприємств», – вважає нардеп.

Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, які передбачають запровадження механізму оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді процентів на поточні або депозитні (вкладні) банківські рахунки, вклади (депозитні) до небанківських фінансових установ, з 1 січня 2014 року ставкою в 25%.

Якщо оцінювати ці фінансові напади на людей – до цього дійшли регіонали після повного пограбування бізнесу в Україні, бо розграбована та зруйнована українська економіка не дає можливості ніяких грошей у себе відняти, бо їх та просто нема. Водночас гопштаплери (гопстопники) ніколи не атакують і не нападають на бомжів у якіх нічого відбирати. А коли у цих грабіжників, від значного збільшеня кількості людей давно пограбованих, різко падають прибутки, то вони починають нападади навіть на жебраків.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.