Корупційна влада була “папєрєднікамі” вшанованої світом “папєрєдніци”

Виповнилося три роки роботи Миколи Азарова Прем’єр-міністром від 11 березня 2010 року він очолив уряд уперше. Увесь цей час пан Азаров у своїй неефективності і негараздах звинувачував попередників і “папєрєдніцу”. Водночас у третю річницю пообіцяв вибачитися перед людьми за свої невиконані обіцянки. Багато експертів вважають, що діяльність Азарова оцінити важко, бо «її не було і досі немає». Вони вважають, що прем’єр плив за течією, виконував забаганки глави держави та його оточення. Він не запровадив жодної реформи. Більше того, в Україні зріс рівень злочинності, корупція стала середовищем перебування української влади. Зменшилась кількість шкіл та лікарень, немає іноземних інвестицій. Сьогодні Україна – паралізована, переконані економічні експерти.

Тим часом влада планує створити невдовзі служба фінансових розслідувань, яка може стати найпроблемнішим органом влади в країні, про це повідомив тижневик «Коментарі». У повідомлені йдеться, що замість очікуваних кроків для полегшення підприємництва, на українських бізнесменів очікує поява нового репресивного органу. Газетярі прогнозують, що ця служба буде втягнута в численні розбірки між конкурентами і може перетворитися на найбільш корумпований орган у країні. У суспільній свідомості цей монстр, як його охрестили журналісти, асоціюватиметься саме з главою держави. І вже не тільки бізнес, а й усе суспільство ототожнюватиме корупцію і президента, як це спостерігається до теперішнього часу. По суті це нововведення доведе до того, що буде продовжуватися тривалий конфлікт між Президентом і бізнесом.

Діяльність Юлії Тимошенко

Ще 2005 році, як повідомляв РП, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко “папєрєдніца” блакитної влади з початку заявила, а потім виконала свою обіцянку, що реальні зміни українські громадяни відчують через 3-4 місяці. Але люди, згідно з твердженнями економічних експертів, таки це відчули через 3 місяці після того як вона стала прем’єр-міністром. Вона заявила, що очолюваний нею Кабінет міністрів має намір закликати до підтримки уряду учасників “помаранчевої революції”, якщо Верховна Рада не підтримуватиме його рішень. Про це вона сказала на зустрічі з представниками регіональних і центральних ЗМІ у Києві.

“Я зацікавлена у тому, щоб кожна людина відчула покращення життя не на статистичних показниках, а на собі”, – заявила прем’єр пані Тимошенко. За її словами, перший місяць роботи нового уряду дав можливість з’ясувати, наскільки поганою була ситуація в українській економіці, коли нею керували Янукович і Азаров. “Ми відчували, що погано, але не думали, що так погано”, – сказала пані Тимошенко. Вона підкреслила, що спостерігалася тотальна “тінізація” економіки, корупція, контрабанда. “У бюджетній сфері такої патової ситуації не було ніколи за всю історію України”, – сказала пані Тимошенко. Таким чином “папєрєдніца”, ще вісім років тому ВОНА, як пророк, змалювала корупційну картину голубої влади, котра якою була – такою і залишилася до нині.

Нинішня Верховна Рада пропрацювала, а точніше, просто прожила перші 100 днів. Попри те, що зі ста днів парламент реально працював тільки сім, бо нинішня регіональна більшість стала меншою. Опозиція тим часом не давала можливості владі узаконювати свою корупційність. Переважна більшість виборців – 77% – не розчарувалася у своїх обранцях, твердять соціологи. В опозиційних партіях розчарованих виборців виявилося найменше.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.