Росія хоче закріпитися на Голанах

Є стара казка, про те, як чоловік забив цвях у хаті, перед тим як її покинути. Через певний час він повернувся і сказав, що його капелюх скучив за своїм цвяхом. Потім на цвяху захотів відпочити плащ. І скоро з’ясувалося, що чоловік уже живе знову в тому ж самому домі.

Я ніколи не буду вірити московській «імперії зла», хоча б тому, що вона до того щедро поставляла зброю всім арабським країнам, а зараз ракети з Лівії, від поставок покійному Муамару Каддафі виявилися у Газі, у ХАМАСа, у Лівані у Хизбалли, адже вибухівка взагалі виявляється на Синаї тонами.

Цілком достатньо уявити Росію на Голанах, щоб втратити спокій та сон. У кошмарному сні – імперія СРСР була готова розбомбити ядерний реактор у ізраїльському місті Дімон. СРСР, готовий був обстріляти Ізраїль ядерною зброєю. СРСР, висадив бойовий десант у районі Хайфи,цей десант було ліквідовано ЦАХАЛом – Армією Оборони Ізраїля. Фактично про це московіти не пишуть і не говорять.

Це все одно, що довірити вовку, стерегти овець. Адже Сирія готова до війни з Ізраїлем, і чим будуть займатися “миротворці” Росії, которі своїми колись працюючими радарами просканували всі околиці Ізраїля. Більше того, протягом декількох тижнів світ знаходився на грані великої війни, на перших порах загрози удару ВМС Ізраїля по російских військових суднах, або по російським ракетним підрозділам з непередбачуваним розвитком подій у подальшому.

Більшість експертів, не зауважили цієї поворотної точки. Однак світ пройшов поворотну точку, подібну Карибський кризі. Майбутні історики дадуть цим подіям свою оцінку. Покищо ми маємо з розумінням пам’ятати стосовно путінської влади, що вовк шкіру міняє, але не міняє свій норов.

Пропозиція справжнім українцям

Я пропоную партії «Свобода» внести на розгляд дня у Верховній Раді питання про державну мову. Так звані «поправки» до закону про мову. Як відомо, на всій території Росії саме ходове висловлювання: – “Бей Жидов! Спасай Россию!” І нІколи не було: – “Бей евреев!” Тому, що євреї не жиди! Вони народ-асимілянт, без мови, письменності, знання законів ВІЧНОГО ЗАПОВІТУ, а головне знання мови. У зв’язку з цим ми пропонуємо і навіть на территории країни Україна запровадити у якості основної мови, щоб не ображати жидівський народ, визнання їхньою офіційною мовою – розмовну ідіш, і письменну мову івріт, а не москальську. І відкрити з цією метою учбові класи за рахунок спонсорів. От коли “Свобода” введе діючий закон про державну мову і скаже, що державною є – українська, а жидівські це ідіш і івріт, а “русский – это язык НКВД” і 58 стат’ї – тоді всі москаліруючі люди в Україні заверещать, що вони, свободівці, бандити і зрадники. Адже те саме вимагав Зеєв Жаботинский і то саме кричали на нього, щоб потім виявилося підтвердження, що він був правий.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.