Різні відтінки ЮДЕЙСЬКОЇ КРОВІ

Убивць сім’ї Фогель випускати це гріх. Праві парламентарі запропонували законопроект, що забороняє уряду звільняти терористів, які повбивали юдейських дітлахів. Зміст закону – завадити звільненю убивць сім’ї Фогель. Ця ідея напрвлена на беззаконня і дурнуватість. З точки зору законності уряд не має права випускати ніяких арабських убивць, оскільки вони не мають права на помилування. Випускають їх не за законом, а поза законом, як політичний акт що є поза судовою юрисдикцією. Адже, з яких це пір убивство юдейських дітей вважається гіршим, ніж убивство жінок, які є немолодими чи, доречі, чоловіків?

Тора говорить чітко і ясно: убивць треба смертно карати, їхні племена виселяти, ось і крапка.

А тим часом «Гуш шалом» та інші червоно-ультраліві совкові групи приїхали у село убивць, щоб продемонструвати підтримку їхнім сім’ям. Вони розуміют, що в Ізраїлі їх підтримка все рівно дорівнює нулю, адже тому вони влаштовують такі одіозні акції, щоб покрасуватися перед своїми євро-азійськими спонсорами.

Адже в Юдеї та Самарії роззлючені юдеї уже декілька разів довели до вандалізму власність арабів. Це стало адекватною відповіддю на убивство арабами юдейськой сім’ї у селі Ітамар. Ізраїльска поліція до свого сорому пообіцяла пресікти будь які акти послідовні акти як помсти. Нібито юдейськая сім’я воскресне від того, що не одна пара арабів сядуть за ришітку. Вони відсидять декілька років, а потім їх обміняють. Колективні акти помсти – ось єдиний ефективний спосіб запобігання терактами.

Сімейство Фогель

CІМ’Я ФОГЕЛЬ, яку повністю було убито палестинцями.
Ось це знаміните на весь світ звірське убивство пятьох членів сім’ї Фогель учинили 17-річний учень середньої школи Хаким Авад і 18-річний студент Амджад Авад.

Арештовані — однофамільці, але не родичі. Повідомлялося, що вони пов’язані з організацією «Народний фронт звільненя Палестини». Хакима Авада було заарештовано 5 квітня, Амджад Авада — на п’ять днів пізніше.

Арештовані визнали провину у здійснені теракта. У ході допитів вони заявили, що прийшли в Ітамар, щоб убити його жителів і «умерети священою смертью». Чотирьох членів сім’ї Фогель убивці зарізали ножем, а мати сім’ї, Руті Фогель, застрелили зі знайденої в одному з домів поселення гвинтівки М-16.

Згідно з визнанням звинувачених, за три дні до убивства вони задумали здійснити теракт проти поселенців і попросили у керівника місцевої ячейки «Народного фронту» дістати для них зброю. Вони її не отримали, але, незважаючи на це, у суботню ніч вони відправилися в Ітамар, озброєні ножами, масками та інструментом для перерізання проволочної загорожі.

До не одного пожиттєвого ув’язненя було покарано Хакима Авада.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.