Червоного Барона ШУМІ вивели зі штучної коми

Міхаель Шумахер вже місяць перебував у штучній комі. Тим часом лікарі зменшили рівень препаратів, які тримають пана Шумахера у штучній комі, аби розпочати “процес пробудження “, повідомила менеджер “Червоного Барона” спортсмена Аса Сабіна Кем. Виведення легенди Формули-1 з коми може тривати довго, йдеться у заяві пані Кем.

Манфред Альбрехт фон Ріхтгофен — німецький льотчик-винищувач, найкращий ас Першої світової війни, на рахунку якого 80 збитих літаків противника, якого весь світ називав “ЧЕРВОНИМ БАРОНОМ” , бо його літак був єдиним німецьким літаком червоного кольору. Але льотчики французи називали його “Червоним Дияволом”. На початку 1913 року Червоний Барон фон Ріхтгофен також отримав черепномозгову травму. Але він своїм підлеглим з його ескдрілії диктував, що треба бути спортсменами, а не м’ясниками.

Більше місяця після травми Шумахер досі у комі. Експерти вважають, що у момент падіння “Шумі” був поза межами траси тепер вони у пана Міхаеля просять не робити порожніх заяв.

29 грудня Шумахер зазнав важкої травми голови, коли впав, катаючись на лижах у французьких Альпах. Після операцій з видалення тромбів у мозку його помістили у медикаментозну кому. Це було зроблено, аби зменшити набряк мозку. За словами менеджера, стан Шумахера залишається “стабільним”.

У озвученій Сабіною Кем заяві знову містився заклик до громадськості дати сім’ї Шумахера та його лікарям можливість на приватне життя і висловлювалась вдячність за співчуття.

З часу гірськолижної аварії родичі спортсмена отримали сотні листів і подарунків з усього світу.

Раніше у січні експерти проаналізували аварію, в яку потрапив Шумахер, і сказали, що він їхав зі швидкістю “дуже вправного лижника по досить складній місцевості”, коли впав та вдарився об камінь.

2012 року пан Шумахер завершив кар’єру гонщика..

Тим часом найвідоміші ЗМІ Великої Британії завжди з великою повагою ставилисґя до обох Червоних Баронів – фон Ріхгофена та Шумі.

Дуже попупулярний гурт Royal Guardsmen заспівали про песика Снупі, який намгався перемогти Червоного Барона, який був Манфредом, а не ШУМІ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.